Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy nappal nem várt előtt x-epil?

Egy nappal nem várt előtt x-epil?

Figyelt kérdés

Holnap leszek egy nappal nem várt előtt. Szerintetek mutatna már valamit? Azért szeretnék tesztelni mert holnap után utazik el párom és nem tudni mikor ér haza. 5. próbálkozós hónapunk.

Egyébként 25-ös a teszt.

13.dpo lesz holnap.

Köszönöm előre a válaszokat,tapasztalatokat :)



2015. szept. 19. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább egy 10essel tesztelj,az kimutatja ha baba van :)
2015. szept. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Holnap reggel tesztelnék
2015. szept. 19. 11:46
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak ez van itthon most. Abból melyiket ajánlod?
2015. szept. 19. 11:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem az x-epil nem várt előtt 3 nappal szép kétcsíkos lett. Nem erős, de egyértelmű. :) drukkolok!!!


9+6 hkm

2015. szept. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem az x-epil teszt 4 nappal a következő vérzés előtt halvány 2 csíkos lett. :)
2015. szept. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Megcsinálom holnap nem vesztek semmit. Köszönöm: ) megírom hogy mi lett.

Utolsó előtti gratulálok, boldog babavárást! :)

2015. szept. 19. 13:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az X-epil együttlét után 11 nappal nagyon halvány pozitív lett. 12 nap meg már nem annyira halvány. Délutáni vizeletből. Nekem a reggeli mindig gyengébben mutatta.
2015. szept. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Corax Be sure-t vany aRossmannos Facelle tesztcsíkot ajánlom, de talán már az x-epil is mutatná, nekem a 12. dpo-n lett először nagyon halvány, de férjem által is látható pozitív.
2015. szept. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vettem a gyógyszertárban egyet kettő van benne,25ös ez is de azt írja h 2-3 nappal kimutatja. A fogantatástól számított 10.napon. hát nekem ez negatív lett. :( és eddig mikor negatív lett meg is jött.
2015. szept. 19. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!