Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzasgatlo mellet terhesseg...

Fogamzasgatlo mellet terhessegi tunetek?

Figyelt kérdés

1,5 honapja szedek fogamzasgatlot,( Yasmin ) a 7 napos szunetbe megjott de mar aznap estere el is mult. Percre pontosan minden nap beveszem a tabletat.

Az utobbi napokban, terhessegi tuneteket veszek eszre magamon, de nem tudom hogy ez lehetseges-e tabletta mellet.

Kivanossag( kb sirogorcs jon ram ha nem ehetek amit akarok, pedig soha nem szoktam ilyen lenni) 2 naponta fejfajas, pisiles minden 20 percben kb.. ( elalvas elott elmegyek 2x- 5 perces szunettel, de akkor is erzem hogy pisilnem kell.. + ejjel is felkelek minimum 3x hogy kimenjek..) hanyinger ( nem is emlekszem mikor hanytam utoljara, de mostanaban gyakran van az inger, de altalaban este, nem reggel) Rengeteget alszok, es nagyon hirtelen jon ram az almossag kb egyik percrol a masikra. Mell erzekenyseg csak alkalmankent van( amikor zuhanyoztam es amikor megdorzsoltem magam a szivacsal, soha nem fajt meg ugy a mellem ugy mint akkor, ez olyan 3 napig volt, majd gyengebb lett az erzekenyseg.) Sokszor van megjon erzesem, es ha ideges vagyok egy kicsit is valami miatt, egybol elkezd nagyon erosen gorcsolni a hasam.. ( idegesseg miatt regen, soha nem fajt a hasam)



2015. szept. 19. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem kevesebb időbe telt vilna leszaladni a boltba egy tesztért,és megcsinálni,mint ezt kiírni.Itt senki sem fogja tudni,terhes vagy-r,de azt igen,hogy a fogamzásgátló sem 100%-os.Ahogy semmi sem.
2015. szept. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!