Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt napján, majd 1 héttel...

Nemvárt napján, majd 1 héttel később is negativ teszt, azonban mensi sehol. Apróbb jelek. Lehetek babás?

Figyelt kérdés
Rendszertelen ciklusaim vannak volt, 3 hètre megjött, de volt hogy egy hónap ki is maradt. Viszont az utóbbi fél évben azt vettem észre mintha beáltt colna 33-35 napra. Most a ciklusom 42. napján járok, 2x nega teszt. Ma kezdett el kicsit fájni a bimbóm. Baloldalon hasszurka, de tegnap lefekvés előtt jobb oldalon elég aggasztó éles fájdalom ami aztán elmúlt. Ja és egész héten borzalmas fáradtság, napközben is aludnom kellett pár órát.

2015. szept. 20. 22:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Még akármi lehet, ezt nem lehet tudni. Vagy terhesség, vagy hosszú ciklus. A tünetek, amiket leírtál, lehetnek beágyazódásnak a tünetei is, de ovulációnak is, vagy menzesz közeledtének.

Viszont az, hogy szoktak lenni nagyon hosszú ciklusaid, nem normális, érdemes lenne orvoshoz menni vele. Ha már voltál, akkor bocs! Viszont az, hogy fél éve beállt, csak 5-6 alkalmat jelent, így sajnos simán lehet, hogy most megint csak hosszú lesz ez a ciklus is... De nagyon drukkolok, hogy ne így legyen!

2015. szept. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! 2 éve pont az egy havi kimaradaskor mentem el orvoshoz, akkor is terhességre gyanakodtam, ugyan úgy negatív teszt és nem is volt baba, aztán teltek a hónapok, szokás szerint rendszertelen vérzés.. hol fájdalmas hol nem.. hol erősebb hol gyengébb, a legutóbbi szűrésen nem találtak semmit és mondta a dokim, hogy ha nagyjából beállt 35 napra akkor ne is bolygassuk, mert legalább már van benne valami rendszeresség. Így aztán nem is merek reménykedni, hogy baba lenne a dologban, de tudom amíg nem jön meg talán bizakodhatok :)
2015. szept. 21. 00:55
 3/16 anonim ***** válasza:
Szia.megirod majd az eredmény??!!
2015. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ma is negatív. Itt már nem lesz bébi :( de legalább akkor jöjjön meg, mert így csak hiú reményt táplálok. Mindenesetre köszönöm a drukkokat!
2015. szept. 21. 18:10
 5/16 anonim ***** válasza:
Szia.én ma vagyok a 38.napon(28-32 napos átlag ciklussal).ma voltam dokinál de semmit nem látott,mégis azt mondta hogy lehet baba ha később fogant vagy ha még éppen most fogan meg egy spontán peteérésből.két hét múlva kontrol.amig nem jön meg van remény!!ne add fel!!én mondjuk tutira veszem magamnál hogy ott a baba mert érzem!!legbelül tudom hogy ott van.kitartás
2015. szept. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! Bár én már nem tudom mi van, mert aggaszt h folyamatosan negatív a teszt de mégis produkálok újabbnál újabb tüneteket, vagy már csak beképzelem, pedig azt sem mondhatom hogy görcsösen akarom, de azért mindketten örülnènk ha összejönne egy babó.. viszont mèg van időnk és nem is próbálkozunk annyira komolyan. Amikor 2 ève kimaradt egy hónap még korai lett volna viszont már akkor is mélyen legbelül eljátszottam a gondolattal, mi van ha mégis. bizakodjunk együtt :)
2015. szept. 21. 21:17
 7/16 anonim ***** válasza:
Menj el vérvételre, nézess hcg -t. Az a tuti. Amikor bizonytalan voltam mindig elmentem. Igaz sajnos egyszer sem mutatott terhesseget. :(
2015. szept. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem kb 7 olyan tesztem van hogy ha nagyon akarom látni a második csíkot akkor ott van..fura is hogy ennyi teszt szellem csíkos vagy száradási csíkos lenne..na a doki mégsem látott ma semmit.de nem adom fel :)
2015. szept. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Pénteken megyek vérvételre, talán akkor már többet tudok. Egyébként énis olvasgattam arról a bizonyos szellemcsíkról és a legutóbbi tesztem elvileg elég gyakran mutat álpozit, de nekem az is nega lett. Persze inkább legyen negatív, mint egy fals pozitív, mert aztán nagyobb a csalódás, amikor kiderül, hogy még sincs terhesség.


19:32-es majd írd meg mi a helyzet :)

2015. szept. 22. 18:33
 10/16 anonim ***** válasza:
Szombat körül tesztelek majd még egy utólsót.akkor már mutatnia kell ha ott a baba 100%-an.irok majd!igérem!!
2015. szept. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!