Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezért nem estem teherbe?

Ezért nem estem teherbe?

Figyelt kérdés

Ma kapta meg a férjem a labor leleteket ami sajnos nem lett jó. Van a vizeletèben gyulladás és baktérium urológushoz kértünk idő pontot de két hét múlva kell mennie. Addig valaki tudna tájékoztatást adni hogy ez akadályozza a teherbe esésem? Ezért nem sikerült idáig?

Volt már párszor halvány pozitív tesztem menstruáció előtt de sajnos csak meg jött. Nagyon szépen köszönöm a válaszod.


2015. szept. 21. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Azért ez összetettebb kérdés. Egyrészt nem tudni, hogy téged vizsgáltak-e, nálad van-e eltérés. Azt se, hogy mióta nem sikerül a teherbeesés.


Spermavizsgálat nélkül pedig a férjed megtermékenyítő képességéről se mond semmit ez.


A lelet, amit kaptatok, csak azt erősíti meg, hogy valószínűleg húgyúti fertőzése van a férjednek. Ez önmagában nem gátol semmit a nemzőképességgel kapcsolatban.

2015. szept. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, de persze nem kizárt. De szerintem kicsi a valószínűsége, hogy ez a gond.
2015. szept. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat elfelejtetem írni hogy volt a férjem sperma vizsgálaton, jó lett neki csak kicsivel lassúak a, fickók. És még azt is mondta neki az orvos hogy van egy enyhe prosztata Gyulladása de nem vészes amire kapott sumetrolint.

Alig várjuk hogy vissza menjünk az urológushoz, aggódom az egészségi állapota miatt, és persze idegesít hogy ez állhatott a háttérben hogy nem sikerült teherbe esni, már egy éve.

2015. szept. 21. 12:33
 4/10 A kérdező kommentje:
Megint le maradt, engem is vizsgáltak igen,hüvely váladékot is le vették és szerencsére Negatív.
2015. szept. 21. 12:35
 5/10 anonim ***** válasza:
A te hormoneredményed (3. és 21. napi), illetve a cukorterheléses vizsgálat eredménye milyen lett?
2015. szept. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó lett,a hormonális vérvételem 3 és. 21 napi.és minden más is jó.... Csak erre tudunk a férjemel gondolni hogy az ő problémái miatt, késik a gólya.
2015. szept. 21. 13:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Spermavizsgálata volt a férjednek?
2015. szept. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, a fentiekben már válaszoltam erre a kérdésre.
2015. szept. 21. 14:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyet is néztek? Mennyi lett a TSH-d és a T4-ed? (ez utóbbinál eléggé eltérők a vélemények, és sokan mondják magasabb értékre az orvosok közül, hogy jó, miközben oka lehet annak, hogy enm jön a baba).
2015. szept. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jó lett a pajzsmirigyem is. Egy nagyon picit a preszteron szintem alacsony volt de már ki lett küszöbölve szedem a méh pempőt rá és szépen meg vastagitja a nyalkahartyam. Közben próbáltam után olvasni a férjem problémáinak és sajnos be igazolódik amire gondoltam, igen is hogy nagy szerepe van a teherbe esésnek, mármint hogy a férjemnek a fenti probléma áll fent, hisz nem tud beágyazodni a meg termékenyítet petesejt, vagy ha mégis ki löki a szervezett, de maga a sperma vagyis az embrió egészséges lenne ha meg maradna, de mivel baktérium és gyulladás gátolja a sperma minőséget. Sajnos, reménykedem h kezelés után javulni fog, 3 és 6 hónap a teljes javulás a férfiak esetében, mármint a mi esetünkben 😞
2015. szept. 21. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!