Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan változtak a szexuális...

Hogyan változtak a szexuális szokásaitok mikor elhagytátok a védekezést? (mennyiség) A ti párotok is sokkal több szexet igényelt? 24/N

Figyelt kérdés

Tehát együtt vagyunk 3 éve és most döntöttük el, hogy jöhet a baba. Eddig olyan heti 2-4-szer szeretkeztünk, körülményektől függően. Kettőnk közül mindig is igazán én voltam az aki több szexet igényelne, a párom nem egy szexőrült, illetve szereti, de a munkája miatt elég sokszor hulla fáradt. Mióta eldöntöttük hogy sehogy sem védekezünk, (2 évig tabletta, aztán 1 éve megszakítás) azóta minden nap alig várja hogy szexelhessünk. A ti párotok is ilyen volt? Én legtöbbször a nőkről hallom, hogy mikor gyereket szeretnének állandóan szexelni akarnak, nálunk pedig pont fordítva van. Attól félek, hogy bizonyítani akar, hogy neki elsőre sikerül. Mert sok barátunk van akiknek sok éves próbálkozás után jött össze a baba, és nagyon csalódott lesz ha nem így lesz.

Bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikerült.



2015. szept. 23. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Többet szexeltünk mi is, nem kifejezetten ő vagy én akartunk többet, csak valahogy más volt, izgi volt a gondolat, hogy talán ebből lesz a baba :)
2015. szept. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bizonyításról van szó. Gondold végig, eddig mindig ki kellett kapnia az utolsó előtti pillanatban,most pedig teljes élvezetet kap, persze hogy jobban kívánja. Neked se esne jól ha a teljes élvezet előtt abba kéne hagyni és máshogy befejezni.
2015. szept. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is pár hete döntöttünk úgy hogy 2. babát szeretnénk, s jobb lett a sexuális életünk. Szerintem az lehet hogy eddig mindig óvszerrel védekeztünk, s az úgye nem ugyanaz. Többször csináljuk, s valahogy jobban is élvezzük :D
2015. szept. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

2-es, te miről beszélsz? Nálatok így megy, hogy fogamzásgátlás ellenére is kihúzza, és rád élvez?! Az elég gáz.


A volt párom mindig bennem ment el (persze óvszer volt rajta), soha nem "fejeztük be máshogy".

2015. szept. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó: a megszakításra gondol a kettes :D
2015. szept. 24. 14:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Megszakításra gondoltam :D amíg tablettát szedtem addig ment simán is :D de kösz a kérdésed. Amúgy olvass figyelmesebben, hiszen a kérdező kérdésében is benne van, tabletta után megszakítás :D aztán anélkül
2015. szept. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!