Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt ovu tesztelők,...

Tapasztalt ovu tesztelők, tudnátok segíteni? Tegnap használtam el életem első ovu tesztjét, amin megjelent a második csík, bár világosabb volt a másiknál. A tájékoztatóban az áll, hogy akkor negatív.

Figyelt kérdés
Nektek milyen szokott lenni, erősödik a napok múlásával? Képet sajnos nem tudok mellékelni, mert kidobtam a tesztet. Hődiagramot vezetek 4 oldalon is, biztos ami biztos.
2015. szept. 24. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor lesz pozitív mikor egyforma a 2 csík, vagy erősebb a tesztcsík. Az, hogy hány nap alatt lesz pozitív ez sokmindentől függ, szervezettől, meg a teszt érzékenységétől is.
2015. szept. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én is e hónapban kezdtem az ovu tesztelést. Mivel ugye első hónap ,így a 6.ciklusnaptól tesztelek. Már ott megjelent a 2.csík is,igaz nem volt túl erős. Ma vagyok a 12.ciklusnapon és még mindig negatív. Látszik az erősödés,mivel már elég erős a 2.csíkocska is,de még nem az igazi.
2015. szept. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. expert lh tesztet vettem a dm-ben az van ráírva hogy 30-as , gondolom ez a normál érzékenységű. azért vettem, mert a ciklusaim 39 naposak, és az első ciklusnaptól iszom a cickafarkfű teát. Kiváncsi vagyok, hogy előrébb hozza e a peteérést. A hőgörbén egyenlőre csak annyi látszik, hogy nem cikk cakkos, mint a múlt hónapban. Gondolom már ez is jó jel.
2015. szept. 24. 18:51
 4/4 A kérdező kommentje:

ilyen lett a mai. 5 percen belüli: [link]


ez már pozitív?

2015. szept. 25. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!