Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet beágyazódási barnázás?

Lehet beágyazódási barnázás?

Figyelt kérdés
10.dpon reggel nyilaló érzést éreztem a méhem jobb oldalánál ami kisugárzott egészen a hüvelyembe.ez tartott úgy 30-35percig majd elmúlt.majd ma reggel egy nagyon halvány barna maszatot vettem észre a wcpapiron.ma vagyok a 12.dpon és a hőm minden reggel 1tizedet ugrik felfelé.de ez a barna valami most nagyon megijesztett.
2015. szept. 25. 07:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem a beagyazodasi verzes piros vagy rozsaszin volt...a barnazasbol mindig mensi lett...pedig.nem szoktam barnazni ciklus kozbe ezert mindig azt hittem mikor barnaztam h beagyazodas de ra ket nappal mindig megjott...de ne legyen igazam! a nyilalas meg sajnos sokszor placebo legalabbis magambol kiindulva onnantol hogy elmulik a 7-8. dpo az osszes letezo tunetet produkalom fejben :) viszont a hoemelkedesed biztato mert a dpo 12 korul mar inkabb csokkennie kellene.
2015. szept. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem 13napos a lutealis fazisom.es 12-13.dpon mindig barnázom aztan 14.nap megjon.ha holnap mar nem lesz semmi és a 14.dpon sem akkor nagy az esely.de addig vanszorog az ido :(((((
2015. szept. 25. 08:34
 3/11 anonim ***** válasza:

tudom, nekünk ez a 3. próbálkozós holnap most vagyok dpo 3 napon, majd meg őrülök, mire letelik a 11 nap még :)

a lányom is 3. hónapra jött össze, bízom benne hogy ez a mi szerencse számunk :)

2015. szept. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2-3pöttynyi barna volt a bugyimon,ez volt úgy 2órája.azóta semmi.nagyon kiváncsi leszek a mai a holnapi és a holnaputáni napra
2015. szept. 25. 09:40
 5/11 anonim ***** válasza:

amikor nekem beágyazódási volt, akkor először jött egy 20 ft-osnyi csepp, ezért feltettem egy tampont...azt üresen húztam ki, na mondom ez most mi...éjjelre akkor nem tettem be, erre reggelre lett még egy hasonló folt...tampon megint be, abba megint semmi...

ennyi volt, de inkább pirosas. most pont előző hónapban volt 3-4 ilyen barna pöttyöm, de sajnos menzi lett belőle. de ha neked 13 nap a luteális, és ma a 12-en még ilyen magas a hőd, az nagyon bíztató.

2015. szept. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen..csak nekem nem is elotte esik le hanem mikor megjon utana ra 2-3.napon :( es mikor vege a mensinek ujra visszaallt mar az eredeti ho
2015. szept. 25. 11:36
 7/11 A kérdező kommentje:
Eddig semmi.se wcpapiron se bugyin.ma este éreztem 2pici szurkálást a méhem jobb oldalán.majd egy kis idő múlva újra kis szurka majd elmúlt.egy par napja néha érzem.de csak jobb oldalon
2015. szept. 25. 19:42
 8/11 anonim ***** válasza:
helyzet?
2015. szept. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Barnázom.néha enyhe kis piros vérrel :( szerintem megjött :( csak valahogy ebben a honapban enyhebb vagy nem tudom
2015. szept. 29. 08:44
 10/11 anonim ***** válasza:
na mi van veled kérdező?
2015. okt. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!