Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 26. napján lehet tünet...

Ciklus 26. napján lehet tünet a petefészkek szurkáló fájdalma?

Figyelt kérdés
14.én volt az utolsó együttlét, okt 1re nem várom a következő mensit. Nem bírtam magammal és teszteltem, valami hiperszuperérzékennyel, hátha, egyelőre negatív. Ami feltünt hogy 4-5 napja naponta többször szurkál hol a jobb hol a bal petefészkem, szinte mindig érzem ha nyugton vagyok és nem vagyok elfoglalva valamivel. Volt ilyen előjel valakinél mielőtt 2csíkos lett a teszt? Mikor lett legkorábban pozitív? Nem bírom ezt a bizonytalanságot pedig ez még csak az első próbálkozós hónapunk :-) N/25

2015. szept. 26. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet még pozitív, próbáld majd újra a tesztelést holnap, holnapután. Kitartás! Nekem enyhe mensiszerű görcsölgetés is volt előjel.
2015. szept. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!