Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mesélne nekem olyan anyuka,...

Mesélne nekem olyan anyuka, kismama aki görcsölt már menszesz előtt, azt hitte meg fog jönni aztán mégis baba lett? Hány napig tartott? Mi vitt rá mégis a tesztelésre? Volt valami más tünet is, vagy minden ugyanolyan volt mint máskor?

Figyelt kérdés
2015. szept. 24. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
igen, görcsöltem, azt hittem meg fog jönni, aztán késett, késett, és egy vasárnapi napon, 5 nap késés után megbeszéltük a párommal, h hétfőn bemegyek a drogériába tesztet venni. de másnapra már olyan klasszikus terhestüneteket produkáltam, h akár teszt se kellett volna...
2015. szept. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Főként a nemvárt előtt voltak görcseim. Annyiban volt más, h hullám szerűen jöttek. Fél óráig semmi, aztán 10 perc erős görcs. Elég sokáig megmaradtak a görcsök, de már jóval enyhébbek lettek. A nemvárt első napján teszteltem. Egyrészt mert kíváncsi voltam, másrészt aznap indultunk a nászútra. Nagyon jó volt úgy elutazni h tudtuk h már hárman vagyunk 😊
2015. szept. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gorcsoltem, mint szoktam a nemvart elott, a nemvart napjan, majd masodik napon is. Harmadik, negyedik napra viszont enyhultek a gorcsok, na ez lett gyanus es 4. nap delutan csinaltam egy tesztet, ami pozitiv lett. (Azert nem teszteltem elobb, mert nem terveztuk a babat, fel se tunt, h ennyit kesik, csak mikor megneztem a naptarat mikor kene megjonnie, nekem napra pontos ciklusom van es gorcsokbol tudom, h na most fog megjonni)
2015. szept. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy görcsöltem, mint máskor, sőt, még meg is jött. Csak az volt a fura, hogy 2 nap után sem indult be rendesen, csak pecsételgettem, akkor teszteltem :)
2015. szept. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanúgy görcsöltem mint amikor meg akar jönni. Mivel én már volt, hogy egy héttel előtte is görcsöltem és sokszor csúszkált is a menzeszem két-három hetet nem siettem tesztelni. Már két hetet késett amikor a párom szólt, hogy csináljak már egy tesztet mert túl sósan eszek és megfigyelte, hogy nem iszok annyi kávét sem. Nekem eszembe sem jutott volna még de neki lett igaza. :-) A görcsök sajnos az egész terhesség alatt kitartottak de nem volt semmi gond a babával, időre egészségesen született.
2015. szept. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia. Én most keddre nem vártam minden mensis tünetem megvolt mindjárt megjön görcs mellem mindjárt leszakad érzés de még ma sem jött meg. Jövöhéten tesztelek addig nem mert kitudja lehet csak késik..feleslegesen meg nem okozok önmagamnak csalódást
2015. szept. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja és azota elmultak a meg akar jönni görcsök szibte teljesen de neha mar jonnek a hanyingerek
2015. szept. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1 napig volt görcsöles, de kicsit masmilyen volt, mint korabban, akkor mar volt egy nagyon halvany pozitiv tesztem, masnapra lett olyan a teszt, hogy mar biztosra vehettem:)
2015. szept. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ugyanolyan volt a görcs, mint a többi hónapban. Ami miatt mégis teszteltem, az a mellfàjdalom volt. Azelõtt ovukor fàjt, meg utàna egy hétig majd elmúlt. Most viszont nem múlt el. Azóta is fàjnak :)

10hkm

2015. szept. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok választ és gratulálok nektek a babákhoz.Nekem egy hét múlva kell megjönni,görcsölgetek és el vagyok keseredve.De talán még reménykedhetem!
2015. szept. 25. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!