Terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Sziasztok a héten már tettem fel 1 kérdést ezügyben.Kedden voltam orvosnál aki hüvelyi uhán megnèzett ès mindent rendben talàlt.Annyit mondott hogy a méhem 1 kicsit felhullámosodot 1 kis helyen ès lehet megfog jönni.Mèg aznap lett volna esedèkes a mensim ami hálistennek nemjött meg.De mèg azt is mondta ha nemjön meg akkor szedjem tovàbb a Duphastont,a lènyeg az lenne h azota elèg sok tesztet csináltam és mindeggyiken halvány 2 ik csik van.Nem erösödik eggyàltalán pedig már 5 napja kèsik.A párom is látja rajtuk a második csikot,miért nem erösödik???Cisztám valszeg nincs mert azt mondta volna a doki,ja a doki mèg látott sárgatestet a petefészkembe,ugytudom hogy az utalhat h megkezdödött a beágyazodásra????Vagy rosszul tudom???Jövöhèt kedden megyek vissza a dokihoz,ha jol tudom akkor 48 orànkènt duplázodik a hcg???És lehet olyan hogy sokkal lasabban emelkedik a hcg és mègis teljesen redben van a terhessèg???Kicsit hosszura sikeredett;)Elöre is köszönöm a vàlaszokat.
2015. szept. 26. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Megmutatod a tesztet?
2015. szept. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hiába tennèm fel mert szabad szemmel sokkal jobban lehet làni
2015. szept. 26. 18:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Meg tudom szerkeszteni, muti.


Nem mindegy, hogy milyen fajta teszt és mennyire halvány. Egyébként előfordul, igen, hogy lassabban emelkedik a hcg.

2015. szept. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy tudok kèpet felrakni??
2015. szept. 26. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:
beírod, hogy képfeltöltés.hu és ott egyszerűen csak csatolod és a megfelelő linket beilleszted ide.
2015. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Kiválasztod a képet, rányomsz a feltölt-gombra, aztán kiad lentebb 4 linket, ebből a 3.-at kell ide bemásolni.

2015. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyenfajta teszt?
2015. szept. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!