Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen tünetei voltak...

Kinek milyen tünetei voltak teherbeeséskor?

Figyelt kérdés
Nagyon izgatott vagyok és kiváncsi, mert már hál istennek 2 napja kicsi, bár mensihez hasonló jeleim vannak de még nem jött meg + napi szinten hányingerem van fáj a hátam és már kvt sem birok inni kb 1 hete. Tesztet csak hétfőn tudok venni dokihoz meg 2 re kaptam időpontot.Tapasztalatokat szeretnék. Köszönöm előre is :D

2015. szept. 27. 08:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, az ritka, ha nem várt előtt már ennyi és ilyen tünet van persze nem kizárt :) Megy a drukk :D Első baba lenne? :)


Nekem az volt a tünetem, hogy nem volt tünetem. Mensi előtt mindig fáj a mellem egy hétig, majd mensi napja előtt egy nappal hányingerem van éjjel. Na ezek mind kimaradtak :) Semmi bajom nem volt aztán 6 napja késett mire na veszek egy tesztet, ahogy beértem a gyógyszertárba már kezdődött a mensis hasgörcs hirtelen a semmiből. Biztos pszichés :D

Persze otthon erős pozit teszteltem :) Két hétig fájt a hasam, melleim fájtak néha nagyon főleg mikor kikeltem az ágyból. Rosszul nem voltam csak metrón a tömegben émelyegtem.


Sajnos 9. héten derült ki, hogy nem él a terhességem és ikreink lettek volna. :(


Neked küldöm a pozitív energiát :D Vagy akármit és remélem pozit tesztelhetsz :) Mi is várjuk a kövi pozitív tesztünket :)


Kitartás :D

2015. szept. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen első baba lenne. Már 6 éve próbálkozunk. Nagyon hasonló érzésem van mintha meg akarna jönni, már vagy 3 napja de hál istennek még semmi :D Nagyon jó lenne már egy pozi teszt. Nagyon sajnálom a babáidat és neked is egy minél hamarabbi hatalmas pozitiv tesztet kivánok :D
2015. szept. 27. 08:25
 3/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm :) Nekünk 4 év után sikerült...és most kiderült hogy magas a TSH értékem és alul működik a pajzsmirigyem ... ez volt eddig a gond és ezért sem maradtak velünk. Nem tudom Jártál/jártatok e vizsgálatokon akár csak ilyen alapvetőkön... de ezeken mind segít egy kis gyógyszer :)


Persze csak, ha msot nincs veled egy angyalka :)

2015. szept. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen nekem pajzsmirigy túlmüködésem van sajna nagyon alacsony a tshm.:)
2015. szept. 27. 08:33
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az volt a tunetem, h nem mult el a mellfajdalom. Kb. Mensi elott egy nappal teljesen elmulik, innen tudom h varhato a mensi.

Parom hivta fel ra amugy a figyelmem, h nem kellett volna mar megjonnie? :-)

Szoval mar kesett, a cicim meg fajt. Masnap reggel megmertem a homet, mert tudom h ha nekem 37 vagy folotte van, akkor eselyes. 37,1 volt. Termeszetesen vettem tesztet, de az eredmenyt boritekolhattam volna akar! :-)

Kivanok neked is egy nagy, eros pozitiv tesztet!!!!

Majd ird meg!

2015. szept. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szia ! nekem az esedékes menstruációm előtt egy héttel nagyon erős mindjárt megjön érzésem volt. aztán a nemvárt napján megint, de nem jött meg. rá 2 napra teszteltem, pozitív lett :) drukkolok !

32 hkm

2015. szept. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok nekem még mindig nem jött meg pénteken kellett volna :D ma veszek tesztet meglátjuk még mindig olyan érzésem van mintha meg akarna jönni de még mindig semmi :D Nagyon remélem pozi lesz . Majd szólok :D
2015. szept. 28. 08:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Naaa? Mi lett a teszt eredmenye? Gratulalhatok? :-) :-) :-)
2015. okt. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos negativ lett a tesztem bár most délután csináltam meg nagyon kevés vizeletből. :( De szerintem akkor is ki kellett volna mutatnia. Csak jövő héten fogad a dokim adig izgulok, mert azóta sem jött meg csak a mellem feszül és hányingerem van. De majd meglátjuk mi lesz :)
2015. okt. 5. 16:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem a nem várt előtt volt két tünetem: az egyik, hogy nagyon fájt a mellem - mindig szokott, de nem ennyire. Konkrétan éjjel arra ébredtem, hogy leszakadnak :(

A másik, hogy két kaját is más ízűnek éreztem. Bár nem sűrűn iszok, megdicsértem a kólát, hogy milyen jó meggyes, már tök régen ittam :D Persze nem az volt. Utána meg szóltam a páromnak, hogy ne egyen a majonézből, mert szerintem romlott. Ő mondta, hogy nincs semmi baja. Másnap pozi lett a teszt :)

2015. okt. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!