Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek tartósan magas hő...

Szerintetek tartósan magas hő és 6 napos késés mellett a negatív (10-es) teszt ellenére lehet még baba a dologban?

Figyelt kérdés
Évek óta tökéletesen pontos 30 napos ciklusaim vannak, így meglepő a késés. Ez pedig az első próbálkozós hónapunk, szeretnénk babócát, de arra készítettük a lelkünk, hogy valószínűleg jó pár hónapig még semmi sem fog történni, így nem stresszeltünk rajta, most viszont egy kisebb csodának tűnik ez az egész. :) Jövő héten megyek dokihoz, de addig is érdekelne, hogy mi a véleményetek. Köszönöm előre is! :)
2015. szept. 27. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet hogy később volt peteérésed és emiatt még nem mutatja a teszt. Legutóbb mi is így voltunk de sajnos 1 hét késéssel megjött.

Kívánom a legjobbakat!

2015. szept. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, én is viszont kívánom! :)


Ma voltam dokinál, aki csak ennyit mondott: jöjjön vissza, ha már produkált egy pozitív tesztet. Egy hét késés belefér...

Vizsgálni is csak azért vizsgált meg, mert kértem cytológiát...:( Úgyhogy várakozó állás...

2015. szept. 28. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!