Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet terhesség vagy ne...

Ez lehet terhesség vagy ne reménykedjek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni tőletek abban, hogy már 4 napja késik a menstruációm (mindig pontos), viszont csináltam pénteken is egy tesztet, meg ma reggel is és mindkettő negatív lett! :( Minden tünetem megvolt múlt héten (mellfeszülés,hasszurka,puffadás,émelygés), de ugye ez lehet a terhesség és a menszesz tünetei is....Kérlek segítsetek, hogy ez most mi lehet?

2015. szept. 27. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet terhesség, amennyiben késői ovud volt. Nemtudod, mikor volt ovud?
2015. szept. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy terhes vagy, nekem is volt hasonló szitum. De ha továbbra sem jön meg, egy hét múlva csinálj tesztet. Ha az is negatív, fordulj orvoshoz.
2015. szept. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
9.-én volt ovum elvileg.
2015. szept. 27. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!