Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14. dpon este elkezdtem...

14. dpon este elkezdtem barnázni majd 15. dpo reggel semmi, lehet még baba?

Figyelt kérdés
Nagyon tanácstalan vagyok.tegnap este elkezdtem barnázni.elsirtam magam hogy ma biztos hogy megjön.tettem fel egy tampont éjjelre de epp hogy csak a szélei barnásak voltak reggelre.ma betétet raktam be de eddig még semmi ...volt már valaki igy és baba lett?mikor teszteljek?
2015. szept. 27. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Én így voltam, sőt a barnázás mellett egy minimális vérzés is volt, tettem betétet de semmi..

Hétfő, kedd környékén már tesztelhetsz szerintem.

2015. szept. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Neked kellett utána progi tabletta?véreztél utána még?nagyon félek hogy meg fog jönni :( 2percenkent nezem a betetet de semmi

mikor volt peteeresed?mondta a doki h mitol volt a verzes?

2015. szept. 27. 12:30
 3/5 anonim ***** válasza:
hát nekem mindig így kezdődik a mensi. Ha nincs pozitív teszted, akkor szerintem annyira ne éld bele magad! De azért szurkolok, ne legyen igazam!
2015. szept. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a lehető legmegfelelőbb ilyenkor ellőni egy tesztet. Már kimutatná... és nem maradna benned kérdés.
2015. szept. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megjott :(
2015. szept. 29. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!