Lehet ebből baba?

Figyelt kérdés
Tavaly volt egy halvaszülésem a 24.héten császármetszéssel. A párommal úgy döntöttünk hogy védekezés nélkül leszünk együtt,tegnap ez megtörtént és most Félek,hogy teherbe estem. Nem akarom,hogy az legyen mint az előző terhességemnél. A menstruációm 12-én jött meg és 31 napos a ciklusom.

2015. szept. 27. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, nagyon sajnálom ami veled/veletek tortent :-( nekem pont 1 evvel ezelott kellett megszulnom a halott kisfiamat a 37.heten :-( mi szeretnenk kisbabat es bizom benne, hogy minden a legnagyobb rendben lesz! Szerintem probalj eg nem azon gorcsolni,hogy mi van ha...ez egy masik terhesseg masik kisbabaval!minden jot kivanok neked es remelem minden ugy alakul majd ahogy Te szeretned!
2015. szept. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságokat! Szurkolok Neked és remélem egy problémamentes gyönyörű terhességet fogsz megélni! :)
2015. szept. 27. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!