Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyat szeretnék kérdezni hogy...

Olyat szeretnék kérdezni hogy aki szedett FEMIBION 800-as tablettát azt szedte menzesz alatt is vagy akkor nem muszály?

Figyelt kérdés

#Gyógyszer.vitamin
2015. szept. 28. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Muszájnak nem muszáj,de én szedtem,mert úgy voltam vele,hogy nekem nem árt, a baba meg minél hamarabb kapja meg a vitaminokat. Szerencsére a 2. Hónapban össze is jött :)
2015. szept. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat...mennyi ideje szedted a tablettát terhesség előtt??
2015. szept. 28. 17:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy volt,hogy megbeszéltük,hogy szeretnénk babát, akkor amint megjött szedtem egy hónapig,újra megjött akkor se hagytam abba, és utána szerencsére nem jött meg. :)
2015. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mi is próbálkozunk több hónapja orvosnál is voltunk mind a ketten,folsavat és vitamint is szedünk mind a ketten de valahogy nem akar jönni a pici...pedig mind a kettőnknél rendben van minden...az orvoson is azt javasolta hogy szedjek legálább 3 hónapig fogamzásgátlót mert utána ha abba hagyom akkor könnyebben összejön a pici.
2015. szept. 28. 17:34
 5/8 A kérdező kommentje:
mondtam neki hogy babát szeretnénk először javasolta a FEMIBION 800 at azt már szedem 3hete és azt mondta még mellé hogy ha nem válna be akkor 3 hónap fog.gátló..ja és még múlt hónapban késett a menzim 2 hetet utána rendesen megjött és még abban a hónapban volt enyhe nagyon halvány rózsaszin petecsételő vérzesem 2 napig mondta neki de azt mondta rá hogy az semmi..azaz 45 napos volt a ciklusom 28 helyett...és ebben a hónapban megjött rendesen de nagyon erős 4.ik napnál tartok és még mindig olyan erősses pedig nekem a 4.ik napnál már csak barnás szokott lenni....ez mitől lehet??
2015. szept. 28. 17:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom,hogy ez mitől lehet. De annyit tudok még ajánlani, hogy ne stresszelj rá! De tényleg! Mikor ovu van akkor húzzatok bele jobban! Ha pedig továbbra se jön össze akkor keress fel egy magánorvost,hogy komolyabb vizsgálatokat is elvégezzen. De ne idegeskedj, ha nincs baj jönni fog! :)
2015. szept. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat nagyon rendes vagy.
2015. szept. 28. 18:04
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és még valami az orvosom ajánlotta a cickafark és a palástfű teát...a cickafark teát úgy tudom hogy a menzesz első napjától kell inni naponta 2x de nemtudom hogy meddig...és a palást füvet mikortól meddig kell??
2015. szept. 28. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!