Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt e olyan, akinek sokat...

Volt e olyan, akinek sokat kesett a mnestruacioja? Mennyi ideje kesett? Es a vegen mi volt a gond? Terhes volt vagy sem? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
terhes volt es nem mutatta ki a teszt , vagy 2-3 hopnapot rendesen jott es utanna megint sokat kesett? az hormon problema?

2015. szept. 19. 08:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
valaki irna legyszi?
2015. szept. 19. 08:51
 2/13 anonim ***** válasza:
Volt, nem is egyszer. Amúgy sem volt sosem az a rendszeres (ami állítólag itt mindenkinek van), 3-4 napot valamerre mindig tolódott. De egyetemen vizsgaidőszak alatt késett heteket is, vagy kimaradt teljesen. Stressz, ennyit tudok mondani. Mióta fogamzásgátlót szedek, akkor is megjött napra pontosan, mikor hirtelen nagyon soványra fogytam (szintén vizsgaidőszak alatt), miközben sok hasonló helyzetben lévő nőnek így már ki is marad.
2015. szept. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
HAT NEM TUDOM MIT MONDJAK , SOKAT KESIK , A TESZT NEGATIV , VAN HOGY 2-3 HONAP RENDESEN JON , UJRA KESIK ,ES MIND IGY
2015. szept. 19. 09:29
 4/13 anonim ***** válasza:
Hormonjaid rendben vannak?
2015. szept. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
azt nem tudom ...sajnos.
2015. szept. 21. 10:13
 6/13 anonim ***** válasza:
napra pontos a ciklusom, 3szor fordult elő,hogy 2 hónapot kimaradt. Minden alkalommal voltam orvosnál,mindent rendben talált, azóta is napra pontosan jön meg. Voltál orvosnál?
2015. szept. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
most nem voltam meg, a tavaj volt hogy kesett , nem mondott semmit hogy baj van !!
2015. szept. 21. 13:16
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt, PCOS és pajzsmirigyalulműködés volt a gond, ami kezelve lett. Rendeződött annyira, hogy órát lehetett volna állítani a ciklusomhoz. 10 hete viszont nem akart megjönni, baba volt a ,,probléma oka". :) Most 14 hetes vagyok.
2015. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
es miutan teszteltel mensi elmaradasa utan ? nekem 23 napja kesik . . . augusztustol nem jott meg !
2015. szept. 21. 20:03
 10/13 anonim ***** válasza:
4.napja késett mikor teszteltem. Nőgyógyász megvizsgált hüvelyi ultrahanggal? Javaslok neked egy endokrinológust is, mert ez bizony hormonzavar gyanús. Szedsz, vagy szedtél valaha fogamzásgátlót?
2015. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!