Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mised ab + 4 évig szedett...

Mised ab + 4 évig szedett fogamzásgátló mennyire befolyásolja a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Sajnos a 11.hét 5. napon elvetéltem 4 évvel ezelött, annyira össze omlottam, hogy nem akartam akkor babát viszont most úgy éreztük jöhet a baba, az első fogamzásgátló mentes hónapban az első probálkozós hónapban vagyunk. rettenetesen fáj a hasam a ciklus közepén. Nem csak a petefészkem az egész méhem is
2015. szept. 29. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy befolyásolná. Már nagyon régen volt, azóta már minden rendeződött odabent.

A gyógyszer sem befolyásolja. Nekem azt mondta doki, hogy azonnal lehet próbálkozni, ahogy abbahagytam.

De ne görcsölj ennyire rá. Még csak ez az első hónap és te már ennyire agyalsz.

2015. szept. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hónapok óta kavarog bennem, hogy mi van ha soha többet nem sikerül, vagy megint elmegy :(
2015. szept. 29. 10:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nem túl jó hozzáállás.
2015. szept. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne izgulj! Én 7 évig szedtem a gyógyszert, az első hónapban, mikor abbahagytam össze is jött a baba, de sajnos elment ( és nem a gyógyszer miatt!). Utána 2 hónapig védekeztünk, majd a 3. hónapban megfogant a gyönyörű és egészséges kislányunk, aki ma már 3,5 éves! :) Most kezdtünk ebben a hónapban a tesó projektet! :) Szorítok!
2015. szept. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is szoritok nektek :) Majd jelentkezz én is fogok :)
2015. szept. 30. 08:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Rendben mindenképp! :) Te mikorra nem várod? Hogy voltatok együtt? Nálunk igazából túl sok esély nem lett adva a dolognak, mert csak 2x nem védekeztünk. Szóval ez a hónap még nem ment élesben annyira, de az a 2 nem védekezős nap pont ovu környékén volt. :) Majd kiderül. :D
2015. szept. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma vagyok a 14. napon. Fogalmam nincs mikorra nem várom én ugyan úgy 28 nappal számolok mint mikor a fogamzásgátlót szedtem.
2015. szept. 30. 10:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor félidőben vagy ezek szerint. Hát, akkor hajrá-hajrá! :)
2015. szept. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!