Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhfájdalom lehet terhességtöl?

Méhfájdalom lehet terhességtöl?

Figyelt kérdés
1 napja késik tesztet még nem csináltam,mert úgy gondolom,hogy 1-2 nap még belefér.De ma elkezdett fájni a méhem és ha leülök olyan érzés minta visszafelé nyomna.Tegnap egy pillanatra belenyilalt a hüvelyembe is.Ez lehet terhességtöl?Holnap reggel tesztelek,de addig is volt valakinek ilyen érzés?És ha nem terhesség akkor mi lehet?
2015. szept. 29. 11:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem volt hasonló, amikor késett és amikor ezt éreztem megjött, és nagyon erősen Fel voltam fázva :(

De minden ember más!! Tesztelj, ha negatív és még nem jön meg,akkor orvos,és ha kell ismételd meg a tesztet!

2015. szept. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!