Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja mostanában?...

Ki nem várja mostanában? Esetleg késik is?

Figyelt kérdés

Szeptember 28.-án kellett volna megjönnie eddig hála az égnek semmi :)

Van már egy 1 éves fiúnak és nagyon szeretnénk már kistesót! :)



2015. okt. 1. 10:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

hát nekem késik, volt pozitív tesztem, voltam dokinál, de még ultrahangon semmit nem látni, viszont volt ott árulkodo jel. 2 hét múlva újbol kell mennem.

Most már csak reménykedem hogy nem jon meg :D azt hiszem elég hosszú két hét vanmég elottem :D Neked pedig szorítok :)

2015. okt. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Tesztet mar csinalhatsz, drukkolok😊

Vasarnapra nem varom, van mar het eves fiunk.

2015. okt. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia! Én se várom, nekem is késik, de nekem hormonproblémám van :( majd ha helyrejöttem, reménykedhetek én is :)

Neked nagyon szorítok!!! :)Írd majd meg, hogy vagy :)

2015. okt. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) nagyon jó lenne ha pozitivat tesztelnèm :) holnap veszek tesztet. Kedves első gratulálok és szurkolók,a pozitív jó jel :)
2015. okt. 1. 10:29
 5/14 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákèrt,új a telefon még szoknom kell :)
2015. okt. 1. 10:32
 6/14 A kérdező kommentje:
Hasszurkálást érzek meg szédülök de hát elég fáradt vagyok kis hiperszuperaktív fiamtól :D
2015. okt. 1. 10:35
 7/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én tegnapra nem vártam, nem is jött...de nagyon bizonytalan vagyok :( én PCOS vagyok, párommal is gondok vannak sajnos. A mensim általában 25-30 napra szokott megjönni.

Diétáztam, sportoltam (-12 kg), de mostanában semmilyen gyógyszert, se vitamint nem szedtem. Az utóbbi 2 hónap mindenféle "rágörcsölés" nélküli volt, mondhatnám éltünk a mának :)

Szédelegtem tegnap, alhasam szúrkál, petefészkeim is. Ezeken kívül (na meg persze a késő mensin kívül) semmi tünet. De ezeket ugyebár okozhatják a ciszták is. :( nem "merek" tesztelni. Nagyon bizonytalan vagyok, nem tudom mire gondoljak...

2015. okt. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Nekem 21.-én kellett volna megjönnie, de azóta sincs semmi, 26.-án vizsgált doki, eltérés nem volt amiért késhetne, holnapra hívott vissza ultrahangra, tegnap teszt még mindig negativ, de a hőm nemvárt napja óta emelkedik. Én is várok :) szorítok neked :)
2015. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Kitty12345 ***** válasza:
26 óta késik 3 negatív teszt szóval még reménykedek☺
2015. okt. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Csatlakozom ;)

26-27-re nem vártam, tegnap voltam dokinál gyógyszer miatt és 2mm-es pöttyöt látott :) 2 hét múlva megyek én is vissza. Nekünk 1,5 éves a kisfiúnk.

2015. okt. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!