Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba projektben vagyunk és...

Baba projektben vagyunk és van egy kínos kérdésem?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy mikor együtt vagyunk a férjemel, másnap ki jön belőlem , ilyen nyúlós állapotban, (bocsánat!)

Eddig nem ilyen volt.

Nektek is ilyen? Vagy ez baj?


2015. okt. 2. 14:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Szeritnem menj orvoshoz
2015. okt. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Eddig is volt vagy csak most?
2015. okt. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mostanában pár hónapja vettem észre, orvosnál voltam, negatív minden, ezért is itt érdeklődöm hátha más is van így.
2015. okt. 2. 15:12
 4/15 anonim ***** válasza:
nekem is kijött,de nyugi a lényeg bent marad:)))) 2 fiam van:)
2015. okt. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ez a gravitáció. De marad benn is elég.
2015. okt. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
Ha zavar tegyél fel tampont és felszívja. Nem egészséges szerintem minden nap tampont használni, de mást nem ötletem nincs. Amúgy ez tök normális jelenség.
2015. okt. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

Jesszus, ekkora baromságot, hogy tampont tegyen be! !!!

A lényeg bent marad és a spermak csak max 2 órát életképesek a hüvelyben

2015. okt. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, de amúgy azt nem írtatok hogy az is normális dolog hogy, nyúlós állapotban jön ki?? Engem ez aggaszt 😔
2015. okt. 2. 19:36
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam is ez van. Dr idáig nem gondoltam h gond lenne.... Viszonyitási alapom nincs. Viszont most megyünk kivizsgálásra mert másfèl ève nem jön a baba.
2015. okt. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez egy teljesen normális jelenség. A hüvelyben keveredik a te "dolgaiddal" nem tudom hogy fogalmazzak másképp. Ez a végeredménye. A babaprojektet nem veszélyezteti. 2 gyerekem van és mindig így voltam másnap ahogy te is írod.
2015. okt. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!