Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az orvos látott egy 3-4...

Ha az orvos látott egy 3-4 hetes magzatnak megfelelő "pöttyöt" az hány hetes terhességnek számít?

Figyelt kérdés
Aztmondta csináljak tesztet is. Már? Aztmondta ki kell hogy mutassa.

2015. okt. 2. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
az 5-6 hetes terhesség ( a terhességi idő mindig 2 héttel több). normál esetben ezt már ki kell mutatnia a tesztnek
2015. okt. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
6hetes
2015. okt. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Pont annyi hetes, ahány hét a legutóbbi menstruációd óta eltelt.
2015. okt. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A teszt negatívat mutat. Még mindig. Az orvos csupán 50-50%-ra saccolt. Nem tudta megmondani. Csak hüvelyi uh-n látszott egy pötty. Aztmondta menjek vissza és ha negatív a teszt akkor kivisgálnak (?) nemtudja hogy mi lehet az.
2015. okt. 2. 16:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a teszt negatív, akkor valószínűleg inkább ciszta, arról nehéz megmondani, hány hetes.
2015. okt. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az orvos szerint "biztosan nem ciszta" szóval nem értem. 2 hete is csináltam teszteket. 4 negatív x epilből. A mai /Angyal/ nevű teszt ma délután, negatív lett. Az orvos nem tudja biztosra. Ez a teszt anyukámnak már a 3.héten kimutatta. Azért ajánlotta ezt. Gyógyszertári. A méhem és a petefészkem szurkál, 4 hete. Egy egy rossz mozdulatnál belenyilall az egész alhasamba /pl ha befeszítem/ néha hányingerem van ami megint lehet az izgalomtól. Néha pedig

Mensi érzetem van 6 nap múlva kell megjöjjön. A mellem érzékeny, mint múlt hónapban is. Nem értem a dokit

2015. okt. 2. 16:22
 7/9 anonim ***** válasza:
3-as válaszló nálad van a pont! A terhességet kérem így számolják!
2015. okt. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy a doki szerint nem ciszta, ha a teszt nem mutatja, akkor nem is terhesség. Akkor valami más, ezer dolog lehet.


Ahhoz képest, hogy a terhesség korát csak én adtam meg helyesen, eléggé lepontozott valaki. Na mindegy.

2015. okt. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Remélem teljesen igazad lesz. Én is úgy tudtam, ahogy te. Ráadásul a terhességnek nem szabadna ennyire fájnia... Köszönöm!
2015. okt. 2. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!