Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 mm nyálkahártya és 3 mm...

9 mm nyálkahártya és 3 mm gestatios gyűrű. Az orvos azt mondta, hogy ez megfelel egy 3 hetes terhességnek. Volt valaki akinek hasonló vagy hallott valaki ilyen eredményről?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért, nem hiszel az orvosnak?

Ez a lelet tényleg egy nagyon korai terhességre utal.

2013. jan. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ez semmi extra, valóban egy baromi korai terhességi lelet.
2013. jan. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szia:) köszönöm a gyors választ. Van uh képem is, de az orvos azt mondta, hogy egyenlőre csak azt írja terhesség gyanúja. Kedden negatívat teszteltem reggel, de elmentem orvoshoz, mert már 5 napot késett akkor nézett meg hüvelyi ultrahangon és akkor ezt látta. Viszont ha a ciklusomat számolom már lassan 5 hetesnek kellene lennie. Ovutol oké, hogy 3 hetes. Jó ez így? Akkor is jó lehet ez az eredmény?
2013. jan. 17. 09:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, csak ilyenkor negatív teszttel baromi korai bármit is mondani. De abszolút belefér abba, hogy egy később fogant pici van a hasadban. :) Drukkolok!!! :)
2013. jan. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg később volt peteérésed. Az nem lehet?
2013. jan. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen lehet, hogy később volt peteérés bár a ciklusom mindig szabályos.Jövőhét csütörtökön kell visszamennem ultrahangra. Hát nagyon izgulok:) Nagyon szeretném, hogy baba legyen.
2013. jan. 17. 09:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Szurkolunk:)
2013. jan. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia ,nekem a kislányommal volt ilyen cikluskimaradás szerint 6 hetes voltam de csak 4 mm-es gesztációs gyűrűt láttak az uh-án ami azt jelentette hogy akkor volt peteérésem mikor meg kellet volna jöjjön pedig mindig időre volt a ciklusom, a dokim előzmények miatt adott duphastont és pihenésre utasított :-)))az utóbbit én is javaslom pihenj sokat és szép baba várást kívánok
2013. jan. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia:) nekem is felírt az orvos duphastont már azért is mert augusztusban volt egy vetélésem.Nagyon szeretném,hogy baba legyen.2 x 1 et szedek és pihenek.Köszönöm a választ:)
2013. jan. 17. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!