Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8x10 mm-es petezsák mekkora...

8x10 mm-es petezsák mekkora terhességnek felel meg? Az normális hogy az orvos nem nyilatkozott embrióról?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, h normális, valószínűleg még csak a petezsák látszik, az embrió nem. Nem írtad, hány hetes vagy, kb. a 6. héttől látható sztem az embrió. Legközelebb már látod! :)
2012. júl. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elvileg 4 hét 5 nap. A petezsák mérete az jó ilyen idős terhességben?

Köszönöm a választ.

2012. júl. 12. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Tökéletes! :) Nekem az égegyadta világon semmit nem látott ilyenkor, pedig pont ekkor mentem. Vastag nyálkahártya, és ennyi. Legközelebb kalimpálni fog a picid szive! :)
2012. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jujj de jó lenne! Az nem lehet hogy hamarabb fogant? Mert menzesz szerint ennyi idős. De lehet hogy bár megjött, de előtte készült? vagy akkor már sokkal nagyobb lenne ugye? Az 2 hét eltérés durván, és az kiderült volna, igaz?
2012. júl. 12. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Akármikoris fogant, mindig az utolsó mensi első napjától számítják a terhességet. Minden jót!
2012. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!