Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vallalnatok meg egy babat?

Vallalnatok meg egy babat?

Figyelt kérdés
37 eves vagyok van ket kislanyom es lassan egy eve nem jon ossze a harmadik baba. 2 honapja volt egy spontan vetelesem 5 hetesen de mindenki azt mondja nem vallaljak mar harmadik babat. En nagyon szeretnek meg egyet de lassan ugy erzem lehet tenyleg nem kene mar a korom miatt es igazabol van ket egeszseges kislanyom egy 3 eves es egy 2 eves. Viszont nincs erom elmenni fogamzasgatlast meg megcsinaltatni nem tudom igazabol meddig varjak meg vagy megtegyem. Ti vallalnatok meg? Tudom ezt nekem kell eldonteni de hatha van valaki aki ilyen kis korkulonbsegel vallalt meg egy harmadikat es nem banta meg..:)

2015. aug. 21. 07:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél még egy gyereket? Azért mert nincs erőd a fogamzásgátlást megcsináltatni???? Azt hogy kell megcsináltatni?
2015. aug. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%

Tudom milyen nagy lehet a vagy egy ujabb babara. Megertelek.tobb kerdeses tenyezotol fugg.

milyen az anyagi helyzetetek? Akkor ezek szerint harom eve otthon vagy? Ferjed hogy all a kerdeshez? A munkahelyed visszavar e esetleg a harmadik utan is?

Elso! Gondolom az elkottetesre gondol, mint megcsinaltatasra.


szoval, ha stabil a kapcsolat es a ferjed is szeretne, lehet bevallalnam. Ami nekem sok, hogy 38-39 lennel mire szulsz. Gondolj bele, hogy 50 leszel mire erettsegizik es azzal nem dolhetsz hatra! Ezt is vedd figyelembe!

En 34 vagyok, jovo heten szulom a harmadik babankat es nekem valahogy ez a kor is

2015. aug. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Kettes vagyok! Veletlen elkuldte! Szoval majdnem 60 leszwl mire erettsegizik a gyerek, nem 50. Elirtam. Szovak nekem ez a szam lenne ijeszto.

en 34 vagyok. 31 evesen szultem az elsot es nem ereztem, hogy huu de fiatal vagyok. En biztos elobb szultem volna ha tehetem, de 29 voltam, mikir megismertem a ferjemet es nem is huztuk sokaig hamar jott eskuvo utana meg baba. Nem vartunk eveket. De teny, hogy idealis kor a szulesre 25 30 kozott lenne. Addig lehet tanulni, dolgozni is es nem kell bottal menni a gyerek erettsegijere.

Szoval merlegeljetek mindent egyutt a ferjeddel! Aztan dontsenek.

nem az ot hetes veteles tartana vissza. Nem biztos, hogy van jelentosege. Legtobb no atesik vetelesen. Nekem is az elso az volt es 29 eves voltam. Utana szulettek egeszseges gyerekeim.

2015. aug. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kedves elso beultetnek a karomba valamit es 3 evig vedelmet nyujt ugy csinaltatnam meg. Sok ismerosomnek ilyen van es nem kell gyogyszert szedni.

En dolgoztam a gyerekek mellett most 1 eve itthon dolgozom mikor alszanak es estenkent mikor a parom itthon van.

Szoval anyagilag nem lenne gond. Mi is keson ismertuk meg egymast sajnos ezert szultem kesobb de nem banom mert elotte nem volt olyan parkapcsolatom ahol erre gondoltam volna. Mivel ilyen kicsi meg a masik ketto is igy is idos leszek mire vegeznek a sulival szoval meg beelferne a harmadik csak tenyleg nem tudom probalkozzunk meg vagy adjam fel a harmadik baba utani vagyam.

2015. aug. 21. 08:50
 5/15 anonim ***** válasza:
Ezt csak ti érezhetitek.Engem egyedül a kor szàma izgatna.Ha téged nem zavar,hogy 37 éves vagy,akkor nyugodtan.
2015. aug. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ferjed szeretne meg egy babat? Ha te is szeretned, ö is, anyagilag nincs akadalya, egeszseges eletmodot folytattok (rendszeres mozgas+egeszseges etrend), akkor en nem ertem, miert ne vallalhatnal 37 evesen meg egy gyereket. De en mondjuk az egeszsegi allapototoktol is függöve tennem, ismerek olyan 65 evest, aki 3-szor körbefut egy hegyet, mire en a dombra felerek, pedig en is szoktam mozogni, es olyan egeszsegesen eszik, hogy a mi egeszsegesnek tartott eletmodunkat is siman lekörözi.


Ti erzitek, hogy erzelmileg, fizikailag es anyagilag mi fer bele. Ferjed mit gondol erröl? Az ismerösök, csalad, baratok velemenyet en a masodik helyre tennem a sajtunkkal szemben... eljek csak ök a sajat eletüket, es döntsenek abban.

2015. aug. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok! Nulla szazalek? Röhej...
2015. aug. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolso mi 0%? Nem ertem?


Igen egeszsegesek vagyunk fiatalosak anyukam is az 60evesen o segitett amig sokat dolgoztam le a kalappal elotte.:)

2015. aug. 21. 10:54
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

Én 36 évesen szültem a 3.-at,37 után a 4.- et,és majdnem 40 leszek mire az 5.megszületik.Nem érzem magam 39-nek,és nem is nézek ki annyinak.Van aki 40 után szüli az elsőt.

Ha kész vagytok egy 3.babára minden szempntból ne gondolkozz rajta!Senki véleményére (főleg a rosszindulatúra) nem kell adni!Csakis az számít ti mit szeretnétek!

Minket már a 4.baba vállalasánál is hülyének néztek,még az 5.-et nem is tudják.😀Na és,kit érdekel????Nagy lakásunk van és pénzünk is.Rengeteg az irigy ember,nem kell velük foglalkozni!!

2015. aug. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
35 fölött nem viccből van több genetikai vizsgàlat...De ez a ti dolgotok.Én rettegnék,hogy valami baj lesz.
2015. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!