Terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés

sziasztok

nem tudom eldonteni magamba hogy most terhes vagyok-e vagy nem! a menstruaciom 2kan kellett volna megjonnie de semmi! vannak "mindjart megjon" erzeseim es szurkal a hasam is..a mellem feszul es not is..a bimboudvaron mirigyek is jottek ki de egyebb semmi! neha van hanyingerem es roszuetem is,a testhomersekletem is neha nagy! kerlek segitsetek elore is koszonom


2015. okt. 5. 16:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás: terhességi teszt. Pár száz forint és minden drogériában és gyógyszertárban kapható.
2015. okt. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet és kiderül. Lehetőleg reggeli első pisiből.
2015. okt. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Vegyél 1-tesztet és ott lesz az eredmény.
2015. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nagyon szeretnek gyermeket a parommal es ezert nem akarok tesztet csinani...felek a negativ eredmenytol..olvasgattam de nem jutok igy 1 rol a 2 re...
2015. okt. 5. 16:22
 5/16 anonim ***** válasza:
mi a különbség a negativ teszt és az között h nem tesztelsz de mégse vagy terhes???
2015. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne csinálj tesztet! Várj aztán majd köszön, ha megszületett. Ha meg nem baba csak beteg vagy,ki ne derüljön!
2015. okt. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ne félj a negatív eredménytől, hiszen a babának is az a jó, ha minél előbb tudsz róla, mert akkor el kezdhetsz figyelni pl. az étkezésre, és egyebekre. Szóval csinálj tesztet, mert anélkül nem fogod megtudni.
2015. okt. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

És ha megszavazzuk hogy terhes vagy, akkor akkor is az leszel, ha esetleg mégsem?

Csinàlj tesztet, főleg ha màr késik is.

2015. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Atyaúristen.. Na az ilyeneket nem értem, komolyan, hogy nem csinál tesztet, mert fél... Később mi lesz, nem mersz benézni a pelusba, mert félsz, hogy kakis? Vagy nem mered megmérni a gyerek lázát, nehogy lázas legyen? Nem mered orvoshoz vinni, nehogy kiderüljön, hogy beteg? Ha már gyereket akarsz legalább ennyivel "merjél" már szembenézni, hogy pozitív vagy negatív a teszt...
2015. okt. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem kell fosizni, vegyél egy tesztet, ne találgass, mert mi se tudjuk megmondani, hogy mi a szitu.
2015. okt. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!