Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív?

Szerintetek ez pozitív?

Figyelt kérdés
[link]
2015. okt. 5. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2015. okt. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen :)
2015. okt. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nekem már volt ilyen, a csíknak vastagnak kell lennie. Ettől még egy másik teszt lehet később pozitív. Ezt a plusz-os Clearbluet, meg általában a kék teszteket nem ajánlom, hajszálcsíkokra hajlamosak.


Azért én tesztelnék egyet egy Facelle vizeletsugarassal is.

2015. okt. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Latszodott mar időn belül is. Meg csináltam mar egyszer, amikor nem voltam terhes es akkor semmi nem volt rajta. 8. Dpo-n vagyok. Szúrkál a hasam, fajdogal a mellem, nem mondanám, hogy rossz a közérzetem, csak ugy máshogy vagyok...
2015. okt. 5. 17:29
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem pozii;)szerettek volna mar a babat?mert akkor gratulalok;)
2015. okt. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem mondanám 100% ra hogy pozi.. Olyan mintha, de mégsem :D tesztelj 2 nap múlva :) drukkolok ha pozit szeretnél :)
2015. okt. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Persze! Nagyon szeretnénk!!! Koszonom! 2 nagyon sok idő ilEnkor. 😊
2015. okt. 5. 17:49
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolso voltam. Elhiszem hogy sok idő, de akkor már erősebbnek kell lennie :)
2015. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

En 11. Dpo-n csinaltam meg ugyanezt a tesztet es talan egy picivel volt erosebb.

Szoval ez szerintem pozitiv, de vard meg a nemvart napjat. En is akkor vettem biztosra csak, illetve a tesztet is megismeteltem es egyertelmu volt.

2015. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez egy negatív teszt! Istenem, mennyi ilyet teszteltem a clearbluval... ahogy a második válaszoló írta, vastag csíknak kell lennie. Ettől függetlenül ha később próbálkozol nem kizárt, hogy babás vagy, de ez egy negatív teszt sajnos.
2015. okt. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!