Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hanyadik ciklusnapon...

Kinek hanyadik ciklusnapon lett pozitív a teszt? Előtte teszteltetek már, ami még negatív lett?

Figyelt kérdés

2015. okt. 6. 11:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Utolso valaszolo vagyok. Az meg kimaradt, hogy az elso ket terhessegemnel mindig csak a nemvart napjan teszteltem. Most azert teszteltem ilyen hamar, mert eleg hatarozottan ereztem, hogy maskepp mennek a dolgok, mint mensi elott szokott lenni.
2015. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Azt megkerdezhetem, hogy mit ereztel ennyire masnak? En semmit nem erzek :D viszonyitasi alapom sincs, mert tabi elott, kozben sem ereztem kulonosebben semmit. Neha ugy erzem mintha megjonne, de amikor kimegyek pisilni semmi.
2015. okt. 6. 14:25
 13/18 anonim ***** válasza:

Eloszor annyit vettem eszre, hogy alig birtam futni (majdnem minden nap jarok), par perc utan kifulladtam es szedultem. Fajt a derekam es a hasam, kb mint a mensi elso napjan szokott. De mensi elott nekem ilyen sohasincs. Es erzekeny lett a mellbimbom, de nagyon es nem a jo ertelemben.

Kb biztos voltam benne, hogy baba van a dologban, mert egyebkent ilyesmi nekem nincs, tenyleg csak a mensi elso napjan szokott par kellemetlen tunetem lenni.


De ez szerintem nem altalanos, legalabbis az elso ket gyereknel semmi ilyen nem volt.

2015. okt. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
28 napos ciklusnál 10 nap késést vártam meg. A teszt gyorsan poritív lett :)
2015. okt. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szabálytalan a ciklusom (22-26 napos) 14. dpo-n teszteltem először, pozitív lett. :)
2015. okt. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem már azon a napon pozi lett, amikor meg kellett volna jönnie. persze halványan, de nem is első pisiből csináltam, mert úgy voltam vele, hogy úgyse látszik még semmi... de aztán nem bírtam ki, mert korábban voltak már tüneteim, amik gyanúra adtak okot.

szerintem amúgy azért mutatta már ilyen korán ki, mert pont 2 héttel előtte voltunk együtt, és az lehetett a befutó (előtte nem tudtunk összebújni, utána meg már késő lett volna).


Ilyen volt az első napon: [link]


Szerintem korábban is látszott volna.

2015. okt. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hú de jó nektek, hogy ilyen hamar pozi lett :) ma vagyok a 35. napon, semmi még...
2015. okt. 7. 10:22
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem kb 10. dpon lett halvány esti vizeletből! Másnap reggel már egyértelműbb volt, de még halvány. 28+5 h km
2015. okt. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!