Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok, vhogy nyugtassatok...

Csajok, vhogy nyugtassatok meg légyszi?

Figyelt kérdés
A ciklusaim 21 és 25 nap között váltakoznak. A utoljára szeptember 13én kezdődött és tartott 16ig. (Ennyire rövid még nem volt). 20án együtt voltam a párommal. Védekeztünk, de ő nem jól húzta fel a gumit, így az agyag valamennyire kifolyt. A pénisze tövénél volt egy kisebb adag, de miután ő elélvezett már nem mozogtunk. Megtöröltem magam utána. Ma viszont a (20. napon, ugye?) nagyon halvány színes (nem is piros nem is barna, a kettő közötti átmenet volt ) a bugyimon, kis mennyiségben. Miközben fürödtem (bocsi ha undorító) felnyúltam, és a méhszájamnál a mutató ujjam negyedik befért. Csak meg fog jönni ugye??
2015. okt. 6. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Erre ne várj egyértelmű választ, se megnyugtatást. Nagyjából olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy foglalt-e a Westend földszinti wc-jében a 4. kabin. Honnan tudjuk?...
2015. okt. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%

Én arra tippelnék, hogy a rövid ciklusod sárgatest-elégtelenségre utal, ami a menzesz előtti pecsételő vérzéssel is járhat. Ez lehet most. Ha így van, pár nap múlva meg fog jönni.

Persze lehet beágyazódási vérzés is, de én az előbbi variációt sanszosabbnak érzem.

2015. okt. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

És a sárgatest elégtelenség nagy baj? Mármint oké, persze, gondolom igen, ha elégtelenség, de pl ez mi miatt lehet?

Bocsi ha helye kérdés, de most legszivesebben bevennék egy nagy adag nyugtatót. Nincs kedvem keresgélni, nem akarom minden sz.rt "tapasztalni" magamon.

2015. okt. 6. 22:06
 4/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%

Jelenleg neked pont az lenne a jó, ha tényleg ez lenne, mert ezzel gyakorlatilag lehetetlen teherbe esni. Vagyis ha tényleg ilyen tüneted lenne, akkor lesz majd problémád, ha babát szeretnél. De léteznek erre jó hormonkezelések, nem kell meddőnek kikiáltanod magad.

A sárgatest-elégtelenség akkor áll fenn, ha elmarad az ovuláció (a tüszőből nem tud kialakulni a sárgatest, ami progeszteront termelne), vagy ha az ovuláció után nem alakul ki a sárgatest. Vagy ha van is, de kevés progeszteront termel. Ha nincs elég progeszteron a szervezetben az esetleges petesejt-beágyazódás után, a menstruáció ugyanúgy beindul, nincs, ami fenntartsa a terhességet. Ennyi dióhéjban.

De mivel nem vagyok orvos, csak laikus, ezért abszolúte ne vedd készpénznek, amit írtam. Abból, hogy rövid a ciklusod, még nem következik automatikusan, hogy bármilyen hormonális problémád lenne, csak feltételezhető. Most a legfontosabb, hogy ne legyen nem kívánt terhességed, remélem, ezt sikerül elkerülnöd. Ha legközelebb nőgyógyászhoz mész, kérdezd ki a rövid ciklusodról, és hogy igényel-e bármiféle kezelést ez az állapot, ha egyébként nem akarsz gyereket.

2015. okt. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bella169 ***** válasza:
100%
Az ominozus aktus óta eltelt 16 nap. Csinálj holnap reggel egy tesztet ha negativ akkot megnyugodhatsz.
2015. okt. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat! Nem tudom, az mennyiben befolyásolja a dolgokat, hogy tavaly decemberben hagytam abba a fogamzásgátlót. Azóta egyébként mindegyik megjött azon a 21_25 napon belül. És azok rendesen 4_5 napig tartottak. Igen, mindenképp csinálok tesztet, pláne ha a héten nem jön meg!

Mégegyszer köszönöm a válaszokat!

2015. okt. 6. 22:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Csináltál tesztet, kérdező?
2015. okt. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, tegnap délelőtt csináltam, bár nem első vizeletből. Negatívot mutatott. Hihetek neki? Reggeli vizeletből csak hétfőn reggel tudok.
2015. okt. 10. 15:56
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma reggeli teszt is negatív, de még mindig nincs vérzés, holott úgy érzem meg fog jönni. De ez az érzés már két hete megvan.
2015. okt. 12. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!