Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt reggeli első...

Terhességi teszt reggeli első vizelettel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az X-Epil terhességi tesztek csak reggeli első vizelettel adnak pontos eredményt, vagy pl délután is megcsinálhatom? Köszönöm a válaszokat!:)

2015. okt. 7. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Praktikusabb a reggeli pisihez ragaszkodni, mert akkor van a legtöbb hcg a pisiben. És ugye hcg kimutatása a cél. Ez bármilyen teszte igaz. Én mindig kivártam a reggelt. :)
2015. okt. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 whitelady1 ***** válasza:
100%
Nem, nem akkor van a legtöbb HCG a szervezetben hanem mivel alvás ideje alatt nem iszol és nem pisil az ember így a reggeli vizelet a legkoncentráltabb! Ezért javasolják a reggeli első pisit. Lehet délutániból is csinálni de az legtöbb esetbe halványabban mutat!
2015. okt. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rá van írva.

A mai teszteknél általában már mindegy, hogy mikor végzed el. De olvad el a tájékoztatóját.

2015. okt. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Legcélszerűbb, ha éjjel nem mész wc-re... és csak pár napos késésnél akarsz tesztelni.

de én pl. 10 napos késésnél már nem elsőből csináltam. Szépen ott volt a második csík. (x-epil)

2015. okt. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Reggeli is jó és a délutáni is. Viszont nem mindegy, hogy mikor csinálod meg a tesztet. Aktus utáni napon ne várj pozitív eredményt. Peteérés után 2-3 héttel már valós eredményt fogsz kapni.
2015. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nemvárt körül kb. ugyanannyira mutatta. Úgy van egyébként, ahogy a 2-es írja.
2015. okt. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!