Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X epil hcg teszt kép?

X epil hcg teszt kép?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem tudom mikor kellene megjönnie,mert szoptatás után,még össze vissza jön meg. Azt tudom,hogy az egyik meg a másik együttléthez képest vagyok a 8. és 10. dpo-n. Szabadszemmel jobban látszik. Ez a 10. próbálkozós hónap.


[link]


[link]


[link]


[link]


A háromból a legfelső az a tegnap előtti,azon semmi nincsen!! Aztán a középső a tegnapi,alsó a mai.


2015. okt. 7. 21:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Erősödik :) Gratulálok :)
2015. okt. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Szerintetek erősödni fog?? Tényleg végre összejött?? 4-5 napja mondogatom a páromnak,hogy szerintem terhes vagyok,mert olyan érzésem van,mintha nem lennék egyedül. Azt mondja ő két hete érzi azt,mintha terhes lennék,ilyen megérzése van. Azért teszteltem,mert nagyon álmos,fáradékony vagyok,meg a hasam görcsölget,olyan mint amikor megjön,olyan érzés van a hasamban,hogy bármelyik pillanatban megjön, Bővebb folyásom is van 2-3 napja. Ezek vannak. A válaszokat előre is köszönöm!! :)
2015. okt. 7. 21:53
 3/33 anonim ***** válasza:

Én lehet vaksi vagyok, de nekem az első kettőn jobban látszik a második csík, de az utolsó fotó minősége valahogy más.

De tény, hoyg az első kettőn van valami :-) Nekem is iylen volt a 9 dpo-n a fiammal

Egyáltalán nem gondolom, hogy miért ne lehetne az aminek látszik? :-)

A 9. napi tesztelés után 2 nappal tezsteltem legközelebb, akkro már sokkal erősebb volt.

Tudom, hogy iylenkor alig hiszi el az ember, mintha attól félne hogy lemászik a csík a tesztről.

2015. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Az utolsó vagyok.

3 gyerekem van, nekem tipikus tünetek voltak mindháromnál a vérzés elmaradása előtt már napokkal, -egy héttel, amik lehet fel sme tűntek volna, és nem is sejtené az ember az első gyereknél hogy lehetnek tünetek.

Ilyen volt a fokozott nyálzás, a tenyér külső széleinek kipirosodása, már a gyakori pisilés, a mellbimbó égése, mellfeszülés elmaradása. A várt vagy nemvárt vérzés előtt csak akkor nem feszült a mellem mikor terhes lettem. Az csak később jött, az 5.-6 héten, de ez is egyéni.

2015. okt. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Lemászik! :D :D :D Nagyon jót nevettem köszönöm. Igen,az rosszabb mert lesötétítettem. Mivel nem tudok várni így vasárnapig minden nap tesztelek.:) Annyira izgulok,elpityeregtem magam. :)
2015. okt. 7. 22:03
 6/33 A kérdező kommentje:
Most jutott az eszembe,hogy van itthon lh tesztem. Csinálok reggeli elsőből egyet. Mert este nagyon halvány pár napja. Hátha nálam is működik jóstesztként! :)
2015. okt. 7. 22:37
 7/33 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nehéz várni :-)

Én is úgy voltam vele, hogy semmi nem azon múlik hogy mennyit tesztel az ember.

Az lh-teszt nekem is működött jóstesztnek, a 8 dpo estéjén használtam, gondoltam semmi mást nem mutathat ki este már, csak a hcg-t, mivel volt már peteérés. Az is enyhén kétcsíkos volt, a terhességi a 9 dpo. estéjén lett olyan mint a felsők nálad.

2015. okt. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Szia. Nekem 25ml-s érzékenységű az ovu teszt,mindig jól látható két csíkos. Most csináltam meg az estit,de majd csak reggel nézem meg. Reggel is csinálok és össze hasonlítom. Elvileg azt reggel kell ha hcg-t nézek belőle. Vagy nem? Neked úgy is működött ezek szerint,akkor mindedj? Csak erősödjön?
2015. okt. 7. 23:14
 9/33 A kérdező kommentje:
Jahh úgy értettem,hogy "mindig" hogy minden nap este csinálok már 3 hónapja. Soha nem volt pozi az ovuteszt ha volt peteérésem,csak erősebb volt a második csík 1 vagy max 2 napot. One step vateráról.
2015. okt. 7. 23:17
 10/33 A kérdező kommentje:
Most teszteltem!!! Asszem ez egyből pozi lett!!! Nagyon halvány,de azonnal kijött rajta!! :D Majd felteszem a képet!!!!! :)
2015. okt. 8. 06:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!