Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kerlek szepen, irjatok le, mi...

Kerlek szepen, irjatok le, mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Aprilisben volt egy missed ab-om 9 hetesen....most ugy ereztuk eljott az ido, hogy ujra rahangolodjunk a babara. Dolgoztunk is rajta, okt.6-an kellett volna menstrualjak. 4-en egy pici barnas, nyalkas valadek jott, azota semmi, ejjel gorcsol a hasam....ma, 8-an ujra jott egy halvany barna petty. Az elobbi terhessegnel is volt 7 hetes korul egy barnas foltocska, akkor azt mondta a doki, lehet a nyalkahartya valt le, ami nem jelent jot.Kerlek szepen, mar nagyon felek, hogy ujbol baj tortenhet, ezert nagyon megkoszonnem, ha leirnatok a velemenyeteket.
2015. okt. 8. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál?
2015. okt. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom neked keresd fel az orvosod még ma.
2015. okt. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eloszor is tesztelj!
2015. okt. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem csinaltam tesztet, tehat semmi nem biztos, csak nekem napra pontosan szokott megjonni, nem kesik.
2015. okt. 8. 13:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Vélemény:ilyen előzményekkel tesztelnék és bármi barnásat észlelsz,irány a doki h ne járj ugy mint előzőleg.
2015. okt. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

És mégis mi a bánatért nem tesztelsz? Ha pozitív, menned kellene orvoshoz. Ha negatív, akkor meg majd megjön.


Tényleg, ennyi sem megy GyK nélkül?

2015. okt. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!