Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Honvéd kórházról? Olyat kérdeznék inkább akinek nem volt fogadott dokija csak úgy elkerült oda szülni. Hogy bántak veletek? Babát jól el látták megmutattak mindent? Őszintén ne csak jót a rosszat is írjátok le.

Figyelt kérdés

2013. jan. 20. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a Honvéd terhespatológiájának voltam vendége 3 hétig, utána kerültem le a szülészetre, a csecsemősök túlterheltek, de nagyon profik. Szóval néha ingerültek, de ha kedvesen kértem tőlük valamit, megtettek és megmutattak mindent!

A terhespatológia miatt viszont nagyüzem van ott, tuti kizárt, hogy egyedül legyél, 3 ágyas szobák vannak fullon, a falak papírvékonyak, a csecsemők üvöltenek, és megőrülsz a látogatóktól, mert hiába tilos , bemennek a szobába, még akkor is, ha kinn a cicid, és szoptatsz!

A szülészet maga gyönyörű, és profi a személyzet.


Összvéleményem az, hogy kiváló az ellátás, kiválóak a dokik, és nincs korrupció.


Nagyon jó véleménnyel vagyok róluk!

(nem tudom van e privát szoba, esetleg azzal jobb a helyzet, de nyáron, mikor szültem fullon volt mind a 12 szoba)

2013. jan. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az infót. Mikor szültél Júliusban ??
2013. jan. 21. 02:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 2x szültem az ÁEK-ban, először 2010-ben, aztán 2012. októberében. Hatalmas változások voltak 2 év alatt, pozitív irányban. A csecsemős nővéreket kenyérre lehet kenni 2010-hez képest, kedvesek, aranyosak és valóban nagyon túlterheltek, de mindenben segítenek - ha kéred. Ha nem kérsz segítséget, akkor feléd sem néznek (ez nem feltétlenül negatívum). A kaja is nagyon sokat javult 2 év alatt, ehetetlenből kellemes lett:o) A gyerekorvosok nagyon aranyosak, kedvesek. Az ápolók, akik a kismamákkal foglalkoznak, szintén nagyon aranyosak, tőlük is kérni kell, ha szeretnél valamit. A vizitelő nőgyógyászok állandóan rohannak, nem nagyon foglalkoznak a kismamákkal, csak igyekeznek letudni a vizitet (nekem fogadott dokim volt, így nem nagyon izgatott)

A szülésznők profik és mindegyik egy tündér. Mivel nem ügyeletesnél szültem, így arról nem tudok nyilatkozni. Szerintem ott a szerencsén is múlik. Egyik ismerősöm ügyeletesnél szült és nagyon elégedett volt a dokival. De mivel vannak ezren, ki kell fogni a jó dokit.

Lényeg a lényeg, a babát jól ellátják, az ott dolgozók emberségesek, kedvesek, a szobák jók. Ja, privát szoba nincsen, de ha jófejek a szobatársak, akkor nem engednek be ők sem látogatót az Apákon kívül. (nekem ebben is nagy szerencsém volt, szuper szobatársakat fogtam ki)

Nagyon fontos, hogy merj kérni!

Könnyű szülést Neked!

2013. jan. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat kedves Kérdező! Ez a téma engem is érdekel, mert ott fogok szülni, és lehet, hogy nem lesz fogadott orvosom. Most kértem időpontot egyhez, sok utánajárás után, mert egyet sem ismerek onnan, és ha szimpatikus, talán fel is kérem. Ez majd február elején kiderül!

Genetikai UH-on jártam ott és még megyek is, de akikkel eddig ott találkoztam, szimpatikus volt, csak tényleg kérdezni kell, maguktól egy sem nyilatkozott :) Azt is tapasztaltam, hogy tényleg nyüzsgés van, elfoglalt mindenki, sok a páciens.

Én is csak jókat hallottam eddig mindenkitől, mindenről!

Te mikorra várod a babát?

19 hkm.

2013. jan. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Mindenben! 3 gyerekem született ebben a kórházban. :)
2013. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat . Igazából arra voltam kíváncsi,hogy ti hogy vélekedtek a helyről. Én is jártam ott .Bár nekem hosszabbra sikeredett ,mint gondoltuk ..Előző válaszolónak igen sok minden változott és valóban ki kell fogni a jó ügyeleti orvost.A gyerekorvosok előtt le a kalappal,de a szülész orvosok nagyon nagyon változók. Remélem nem haragudtok,hogy megkérdeztem csak én nekem nem jó az emlékem onnan ,de ahogy hallom másnak igen :D És ennek nagyon -nagyon szívből örülök..Maradjon is így.Mindenkinek nagyon boldog babavárást ..Én nekem már meg van a babám 6 hónapos ott született.
2013. jan. 21. 22:41
 7/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok, júni 20-án született
2013. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Megkérdezhetem, hogy aki ügyeletesnél szült, az kinél szült?
2013. jan. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én Aszódi Melindánál
2013. jan. 23. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!