Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha védekeztünk, mihez viszonyí...

Ha védekeztünk, mihez viszonyítsam a tesztet?

Figyelt kérdés

2 éve óvszerrel védekezünk, sose volt gond. A menstruációmra nem tudok hagyatkozni, mert fizikai munkát végzek, ami felér egy edzéssel, szóval hol megjön úgy, ahogy kell, de volt, hogy két hónapig csak enyhén.

Viszont az utóbbi hetekben hirtelen fogytam, fájt a mellem (nem feszült, hanem ha levettem a melltartót, vagy szűk felsőben aludtam, éreztem, hogy nehezek), és ma kicsit fájt a derekam.

Menstruációm legközelebb hó végén kell legyen, mert mint mondtam, júliusban nem volt meg rendesen, augusztusban megint nem, szeptemberben igen, majd most októberben megint csak enyhén.


Ilyenkor mihez viszonyítva teszteljek?


2015. okt. 8. 21:33
 1/2 A kérdező kommentje:
Peteérésem a jelek szerint volt, de nem 100%
2015. okt. 8. 21:34
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha terhesség lenne és a HCG okozza a tüneteket, akkor ki kell mutatnia a tesztnek most is, főleg ha nem ma kezdted el érezni. De mell érzékenység sem csak terhességtől lehet ahogy a többi sem. Főleg védekezés mellett nem egyből erre gondolnék.
2015. okt. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!