Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue digitális teszt...

Clearblue digitális teszt negatív majd 2 perc után pozitív és villog 3+? Hibás a teszt?

Figyelt kérdés
2015. okt. 9. 10:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
én a dm- ben szoktam tesztet venni intimed az a neve szerintem egyik legjobb tesz igaz ebben 1 db van de szépen mutatta a 2 csíkot akkor is mikor még az x epil semmit nem mutatott, ja és nappali vizeletből!
2015. okt. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

[link]

az utolsó két tesztet nézd! mint kettő egyszerre készült, ugyanabból a vizelet mintából!! egyik x epil igen halvány a másik intimed egyértelmű!

2015. okt. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
de ha csak ez első kettőt nézed azok között is van különbség! azok is egy szere készültek csak azok pár nappal előtte.
2015. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ilyet veszek akkor, majd megírom mi lett, amúgy semmi különös tünetem nincs csak késik néha elzsibbad a hasam azt érzem és a melleim duzzadtak. Sosem vettem ilyen drága tesztet de többet nem is fogok..
2015. okt. 9. 17:15
 15/21 anonim ***** válasza:
Majd írd meg a másik teszt mit mutat!
2015. okt. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Tényelg nem érdemes ilyen tesztet venni... Egy sima gyógyszertári teszt hamarabb mutatja és nem ilyen baromi drága. Én nem is értem, hogy kinek találták ki ezt a tesztet és miért veszi meg bárki..
2015. okt. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

En is csinaltam par honapja,majd persze szet is zsedtem es nekem a 2csikon osszesen 3csik volt,es ugye nem

Voltam terhes,gondolom az ossz 4 csik,babat jelent.

2015. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Hát az esti teszt alapján a 4 csík se jelenti azt... negatív lett
2015. okt. 9. 19:11
 19/21 anonim ***** válasza:
szia, nekem is ez lett...minden tesztem halvány csikos, de nem egyértelmú vérezgettem, és megvettem a tutit, erre nega, aztán hirtelen villogni kezdett és 3 hetes terhes lettem, és nem értem
2016. aug. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Rossz volt a teszt.. Nem érdemes megvenni..
2016. aug. 10. 21:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!