Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Császármetszés után az orvos...

Császármetszés után az orvos 1 évet javasolt a következő terhességig.10 hónap? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Talán 2 hónap már nem számít?!
2010. márc. 15. 19:31
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Utolsónak írom. Májrepedés miatt rengeteg vért vesztettem és a babát nagyon gyorsan ki kellett venni.... hátha.... de sajnos ő már nem élt. Én életben maradtam, hála a felkészült és odaadó orvos csapatnak akik felismerték honnan ömlik a vérem és megmentették az életemet.
2010. márc. 16. 10:01
 12/19 anonim ***** válasza:

Jaj szörnyű lehetett!

Én 36 hetesen szültem meg a halott kisfiamat. Nem császároztak pont az miatt, hogy a következő szülés is sima lehessen. Azóta már megszületett a kisfiam 14 hónapos!

Remélem Te is nemsokára kezedben tarthatod a babádat!

Kitartást kívánok!

2010. márc. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
essetek neki a babanak mert nem lesz semmi bajod ha most terhes leszel...en is csaszaros vagyok es amikor mondtam az orvosnak a 6 hetes kontrolon hogy akarunk meg egy babat azt mondta hogy akar mar 3 honap mulva johet mert szepen be van gyogyulva a seb. Igazan sajnalom ami veletek tortent es nagyon szoritok hogy mihamarabb a karodban lehessen a kisbabad!
2010. márc. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

én is császárral szültem, és rá 9 hónapra megint terhes lettem a doki nem mondta hogy gond lenne.

Sőt most kérdeztem meg tőle, hogy nem akarja megvizsgálni az előző heget nehogy szétnyíljon vagy ilyesmi...

Erre azt mondta nem nézi meg minek? az a heg nem tud szétnyilni.

És fogadott doki tehát nem trehányságból nem vizsgálja.

Szóval nyugodtan ess teherbe ha szeretnél, tuti nem lesz baj, van olyan doki aki csak 6 hónap várakozási időt mond.

Sok sikert és egészséges terhességet kivánok Neked!

2010. márc. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Először is minden együttérzésem!

Azt gondolom, hogy csak sejtegetni tudjuk mi, akiknek ilyenben nem volt részünk, hogy milyen lehet ez...

Viszont bármennyire nehéz a várakozás, érdemes az orvos utasítását betartani.

ALapból császár után a két év várakozást szokták mondani, tehát a 10 hónap ennél sokkal kevesebb.

Szerintem nem lehet összehasonlítani ebben a helyzetben az anyukákat, mert itt mindig az egyes eset számít, jelen esetben a Te sebgyógyulásod.

Lehet, hogy másé olyan jó, hogy 3 hónap után bevállalhatja a köv. babát, de az nem a Te méhed. A Te orvosod látta csak a tiedet, ha tényleg ilyen nehéz még a két hónapot kivárni (amit megértek), akkor inkább menj el egy másik orvoshoz, hátha ő azt mondja, hogy már ok. a sebed, és mehet a projekt, de azok után, amiken keresztül mentél, mindenképp érdemes óvatosnak lenni...

A lehető leghamarabbi gyermekáldást és jó egészséget Nektek!

2010. márc. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Menj el uh-s dokihoz és nézesd meg a méhedet,sőt menj el olyanhoz is aki megnézi a belsőszerveid,ha mindkettő doki azt mondja h lehet,akkor mindent Csináltass vérvételt,és menj belgyógyászhoz,vizygáltasd ki magad előtte! Ezt 1 hét alatt meg is tudod tenni.

Sajnálom ami veletek történt.:-((Megkérdezhetem mitől repedt meg a májad?

2010. márc. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Utolsónak... Nincs egyetértés. Elvileg az elvesztett fél májam szövettana a hellp szindrómára utal, de tüneteim nem voltak és az bizony kóros elváltozásokkal jár. Májfunkciót viszont sosem néztek, ritka esetben Hellp-nél csak az változik meg.... a műtétkor már nagyon rossz értékeket mutatott, de addigra már 4 liter vért vesztettem :( Szóval nem tudják.... Belgyógyászatra jövőhónapban megyek, mindent kivizsgálnak. Szörnyű és nem is szabad belegondolni, hogy voltak külső jelek az utolsó napokban.... és senki nem vette észre?! Nem szabad hibáztatni senkit, előre kell tekinteni.
2010. márc. 25. 13:29
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Minden tiszteletem a tiéd! Persze könnyű mondani, h várjál, tudom milyen meglátni egy picit, az ember szíve majd megszakad. Orvosi tanács nélkül viszont ne vágj bele, csak rábólintanak mostmár, egy év hosszú idő, szerintem annak elégnek kell lennie, az meg már hamar itt lesz! Kaptál még egy lehetőséget az életre, majd kapsz egy tündéri babát is, mert megérdemled! Kitartás, majd írd meg azért a fejleményeket, itt szerintem mindenki szorít érted!
2010. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen szorítunk Érted!!!
2010. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!