Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két pozitív teszt után negatív?

Két pozitív teszt után negatív?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Csütörtökön és péntek reggel csináltam Vaterás 10-és tesztet és igaz, hogy időn tùl, de pozitív lett. Nem színtelen nem szürke volt a csík hanem rózsaszín. Ma reggel csináltam még egyet, és az meg negatív lett. Járt már valaki így?

2015. okt. 10. 09:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy az idön túli pozitív nem jeleht terhességet? Ez világosan le van írva a használati utasításban is!
2015. okt. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes!
2015. okt. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, tisztában vagyok vele, hogy mi van írva a tájékoztatóra. Nem is problémáznék rajta, ha nem lett volna színes a csík, éa nem órák mùlva jelent meg, hanem kB 15 perc mùlva.
2015. okt. 10. 09:56
 4/10 florszi ***** válasza:
nekem is időn tul jelent meg az első tesztemen a két csik mégis terhes vagyok. igaz h a második meg harmadik teszten ahogy kellett már rajzolódott is :D de egyszer jártam hasonlóan.. csináltam tesztet2 ami pozitiv lett folyamatossan szurkált a petefészkem aztán csináltam egy ásikat ami negativ lett. elmentem nődokihoz aki azt mondta h cisztám van és ha volt is baba az azért nem maradt meg de nem tudta megmondani h most volt e vagy nem e. de most boldog vagyok mert már nemsokára elő is jön :D
2015. okt. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ReniAdam ***** válasza:
A vateras tesztekre ra van irva hogy 30percen belul ertekelhetoek. Ezek lassabbak mint a boltiak. Nekem 4 napja pozitív mind 10 perc utan latszott rendesen a reggeli ovusok is mind pozitívak. Halvany csikot mar akkor is latni ha felszivta a vizeletet de erosebb csak par perc utan lesz. Ennek az az oka hogy a boltiak hamarabb szaradnak igy hamarabb is mutatjak ki. Boltival is teszteltem azzal azonnali a pozitiv.
2015. okt. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Holnap reggel, csinàlok még egyet, ha az is negatív, akkor tuti nincs baba....
2015. okt. 10. 14:03
 7/10 florszi ***** válasza:
egyből ne ez járjon e fejedbe mindenképp menj el nézesd meg magad a doki tud tutibbat mondani :) jobb ha megnéz hidd el. :)
2015. okt. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mandiga ***** válasza:
Én múlt héten jártam úgy a vaterás One Step 10-es érzékenységű terhességi teszttel, hogy egyik nap pozitív, másnap negatív, harmadnap pozitív, majd negatív,rá két napra megjött. Most az ovutesztem pozitív, a menzesz 3. napján tartok. Én már semmit nem értek. :(
2015. okt. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mandiga ***** válasza:

Még annyi, hogy az utolsó pozitív teszt azonnal megjelent a halvány csík.


Itt a kép:


[link]

2015. okt. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én ipari mennyiségben vásároltam a vaterás teszteket, csak én ebayről, de ugyanaz a kettő. Az én tapasztalatom azt mondja, hogy lehet 10-es erősségűnek mondják, de nálam pl., a Rossmannos IntiMed és Expect tesztek sokkal egyértelműbben mutatták a babát, bár elvileg 25-ös érzékenységűek. Amikor ezek egyértelműen pozitívak voltak, a "vaterás" teszt alig láthatóan, ráadásul volt, hogy 3-ból 1 vagy 2 hómező maradt, nem működött, pedig baba volt.

Szóval, én lehet, hogy azt ajánlanám, próbáld meg valamelyiket a felsoroltak közül (IntiMed erősebben mutatta az Expectnél, és olcsóbb is), hogy megbizonyosodj.

Jah, és az X-epil bármilyen csábító is, mert van 2 darabos kiszerelés is, nem annyira ajánlom, mert az is valahogy sokkal gyengébben mutatta ugyanabból a vizeletből, mint a többi, és nagyon hajlamos akár színes álpozitívat is adni.

Drukkolok!

2015. okt. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!