Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy teherbe...

Lehetséges hogy teherbe estem? Ki volt már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
fogamzásgátlót szedek,de ebben a hónapban többször gyötört hányás ill hasmenés.ez most esett le hogy gondot jelenthet.bár nem lenne akkora gond mert már egy ideje beszélünk róla a férjemmel hogy belevágunk.tegnap fürdéshez készülődve azt vettem észre hogy feszülnek a melleim és mintha teltebbek lennének.ill tegnap délután volt néhány csepp barna folyásom. ilyet még sose tapasztaltam aztán el is múlt.ma furcsa alhasi görcsei vannak és fáradt vagyok.tegnap este vettem be az uccsó bogyót, szerda-csüt körül kéne megjönnie.Szerintetek?tapasztalatok? köszi
2015. okt. 12. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. De csak akkor derül ki, ha eljön a vérzés ideje.
2015. okt. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. csak az a problémám hogy mivel a fog.gátló megvonásos vérzést idéz elő, azt olvastam hogy elég sokszor ez akkor is megjelenik ha az illető terhes.
2015. okt. 12. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezért kell majd tesztelni, főleg ha a szokottnál gyengébben jön meg.
2015. okt. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megjött de el is mult.ez nagyon furcsa.mikor érdemes tesztelni h tuti biztos legyen?
2015. okt. 13. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!