Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az hogy ez a 10...

Miért van az hogy ez a 10 sikertelen hónapunk azért mert?

Figyelt kérdés
a párom képtelen elélvezni az ovuláció vagy azt megelőző napján? Nem tudja hogy mikor vagyok termékeny mert amikor még az elején bejelentettem neki akkor az volt a baj de egyszerűen ez a 10. olyan hónapunk amikor rossz az időzítés. :( Szombat éjszaka voltunk együtt de mit ad Isten ma hajnalban volt ovum :( Mit tegyek
2015. okt. 13. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sazakdjatok le az ovuláció nézegetésről, egyebekről. Teljesítménykényszer frankón blokkolja a pasiknál is a teljesítményt és jelenleg erről van szó.


Legyetek együtt gyakran. Ha több hónap után sem sikerül, akkor pedig el lehet menni orvoshoz és pszichológushoz. Mert nálatok erősen fennáll az a lehetőség, hogy pszichés gát miatt nem jön össze a terhesség.

2015. okt. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugi, nagyon rá vagytok görcsölve szerintem. Megpróbálod azt, hogy te se figyeled mostantól három hónapig, hogy mikor van ovulációd, hanem egyszerűen megpróbáljátok minél jobban élvezni a szexet? A babára ne is gondoljatok. Lehet, hogy ha tudod, hogy van ovud, akkor stresszelsz és egy picit másképp viselkedsz, és az a baj. Amúgy, ha a pár nagyon élvezi, akkor előfordulhat spontán ovuláció akkor is, amikor amúgy nem lenne :-) Hátha bejön :-)
2015. okt. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak egy példa, bár nem teherbeesés kategória, de kapcsolódik. A férjem felnőtt fejjel, harmincas évei végén iratkozott be egyetemre. Vizsgaidőszakban érthető módon nagyon stresszes volt, egyszerűen nem állt fel neki. Magába roskadt, hogy ő impotens lett.

A fenéket, a stressz befékezte a libidóját. Amint megvolt az utolsó vizsga, huss, elszállt minden probléma. Ezt néhány vizsgaidőszakban eljátszottuk, mire lelazult annyira, hogy olyankor se volt gond.

2015. okt. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, igazatok van. 5 hónapig nem figyeltem magam, azután 2 hónapi igen és akkor ő is tudta de úgy tudja hogy már 3 hónapja nem figyelem, de így sem:( ez így elmehet még 2 évig is akár. Másnak a tanácsára elutaztunk a hétvégére hogy kikapcsolódjunk, elengedtük magunkat. De miért is ne hétfőn volt pozi az LH tesz és ma reggel volt ovum :( Esetleg reménykedem hogy a szombati együttlét még talán belefért. :)
2015. okt. 13. 09:10
 5/7 anonim válasza:
Szia. Sztem simán van rá esély hogy sikerül mivel hogy 4-5 napig életképesek a spermiumok odabent. De az lenne a legjobb ha valamivel lekötnéd magad hogy elvond a figyelmed mert így csak ártasz az idegeskedéssel
2015. okt. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

ismerős a helyzet. Nálam is így volt...annyi különbséggel, hogy a párom nem igazán izgatta magát azon, hogy épp termékeny vagy nem termékeny napon vagyunk együtt :)

volt hogy pozi volt az ovu teszt... de anyu épp akkor került be az ügyeletre... :(

aztán a páromat nem lehetett épp rávenni, mert nagyon fáradt volt :(


Szóval aztán most elmentünk orvoshoz kivizsgálásra, mert másfél éve nem jön össze a baba,és szerintem ez már több mint pechesség!


Még csak most kezdtük, de máris nyugodtabb vagyok, hogy valaki ránk néz :)

2015. okt. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vilcsianyuja ***** válasza:

Lehet, hogy a párod még nem akar gyereket, akár tudat alatt. Beszélgessetek inkább arról, hogy akarjátok-e egyáltalán. Az, ha te rágörcsölsz, ő meg próbál elvárásnak megfelelően produkálni, elég stresszes lehet ahhoz, hogy merevedészavara legyen. Azt, hogy nem tudja, mikor van ovud, azért ne vedd készpénznek. Ha pl. máskor soha nem kezdeményezel, ilyenkor meg mindig betámadod, már el is árulod neki magad. De ha nem is ilyen nyilvánvaló, akkor is lehet ezernyi apró jel, amiből tudja, vagy csak egyszerűen nem hülye, és tudja, kb. mikor jársz a ciklusod felénél.

Esetleg ha azt el tudod vele hitetni, hogy nem (csak) babát akarsz, hanem egyszerűen őt, a szexet vele, azzal többre mész, minthogy titkon figyelgeted az ovudat...

2015. okt. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!