Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért ilyen kegyetlen a sors?...

Miért ilyen kegyetlen a sors? 4. Lombik is sikertelen.

Figyelt kérdés

Kinek hanyadikra sikerült apa gondok miatt.

Mit csinálunk rosszul? Mivel vigasztaljam a férjemet hogy ne akarjon nekem mas férjet? Hogy mi legyen az 5. lehetőség? Donor?

Ezt hogy lehet túlélni? Feldolgozni? Centrifugalassal találnak neki pár db-ot, a többi eredménye jó. En teljesen egészséges vagyok.

Jelenleg Pécsre járunk,a Várnagy dokihoz.

Kerlek szépen titeket írjatok aki nehezen is anya lett bármi áron.

Köszönöm szépen!


2015. aug. 12. 08:16
 1/9 anonim ***** válasza:

5 inszem után 6. lombik sikerült. Nálunk is a férjem gondjai miatt, nekem semmi bajom nem volt. Azt mondtuk, addig csináljuk, amíg nem sikerül. Hát a hatodik lett a sikeres. Bennünk nem merült fel a donor.


Semmit nem csináltok rosszul, ilyen az élet. Úgy lehet túlélni, hogy mentek tovább abban a tudatban, hogy majd az egyik sikerül. Nem kell agyalni, nem kell sokkot kapni, nem kell azon elmélkedni, hogy "miért történik ez pont velünk", nem kell stresszelni magatokat, mert ugye a lelki tusa szintén tud meddőségi faktorként hatni.


Persze tudom, hogy mondani könnyebb, mint valóban így tenni, de mi sok évig benne voltunk ebben a helyzetben, nekem is pokoli nehéz volt ez a fajta viselkedést felvenni, de amikor mégis sikerült, sokkal könnyebben fogadtuk az éppen aktuális sikertelenséget és sokkal könnyebben mentünk a következő lombikra. Elfogadtuk, hogy nekünk ez jutott és reménykedtünk, hogy előbb-utóbb csak sikerül. És sikerült. Azóta a múlt is úgymond megszépült (ha lehet így mondani), eszembe sem jut az a tortúra, ami sok évig a mindennapjainkat átszőtte, viszont visszanézve csak az jut eszembe, hogy megérte.

2015. aug. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia, nekem ismerősöm lett várandós. Bár náluk mindkettejüknél volt probléma. Egyébként a d vitamin, napsütés, olajos magvak, testmozgás mind jó hatással vannak a férfi termékenységre.
2015. aug. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kitartás! Sikerülni fog!
2015. aug. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok! Nagyon köszönöm a biztató szavakat!

Első köszönöm neked külön, h így ilyen hosszan leírtál mindent :)

Tudom, hogy igazad van es minden lombik utan erős voltam nem kattogtam, bíztam boldogan próbáltunk élni.

Csak ilyenkor egy sikertelen utan akkor mondanom sem kell h mennyire szörnyű :( en tudom h minden megfog szépulni, es hogy minden szenvedést megér :)

Azt megkerdezhetem h ti hova jartatok? Es hogy mennyibe került állami támogatás nelkul?

2015. aug. 12. 09:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem akarok okoskodni, de elég valószínű, hogy a férjed rágörcsöl. Teljesíteni akar és ont ezzel emel egy gátat magában. Borzasztó lehet az érzés, hogy miatta nem sikerül. Egy férfi szerintem ezt nehezebben dolgozza fel, mint egy nő.

Csak ötletként: menjetek el kikapcsolódni pár napra. Felejtsétek el a babát (már amennyire ez lehetséges) csak szeresséte egymást. Párodnak is mondd, hogy nem a gyerek miatt akarsz vele együtt lenni, hanem mert őt kívánod.

Ha kicsit kikerültök a mókuskerékből a baba is jobban jön. Szurkolok! :)

2015. aug. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, nekem semmi bajom nem volt. Hát mi aztán úgy rágörcsöltünk, hogy csak na, mindketten, mégis sikerült az első lombik.
2015. aug. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amúgy nem azért 5-ös, de szted a kérdezőéknek ezek maguktól nem jutottak eszükbe?


Ilyen elcsépelt, tanácsokat csak az tud osztani, aki sosme járt ebben a cipőben. Méghogy kikapcsolódás, meg szeressétek egymást...valószínű rég túl vannak már a "jaj, menjünk el egy szép helyre és onnan majd 3-an jövünk haza" szakaszon. Szerintem már jó sokszor elmentek egy szép helyre.

2015. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ös itt lombikról van szó!


Ott nem számít, hogy rágörcsöl e a férj vagy sem...

2015. aug. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5ös vagyok. Igenis számít a lelki oka. Ha minden rendben van fizikailag nem marad más.
2015. aug. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!