Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kik azok, akik október 15-16-á...

Kik azok, akik október 15-16-ára "nem várják"?

Figyelt kérdés
Nekünk párommal ez az első próbálkozós hónapunk. Pé-m október 1-2-án lehetett, előtte is, és alatta is együtt voltunk. Az elején furcsa érzés volt a méhemben, de kb 1 hete nincs kifejezettem terhes tünetem. Néha enyhén szurkál a petefészkem, és mintha a méhemben is furcsa érzés lenne. Cicim is enyhém fáj, inkább csak érintésre. Hányingerem is enyhe szokott lenni, és esténként. Lehet ezeket csak beképzelem. Tesztet csináltam tegnap 10-es erősségűt, de negatív lett. Félek kicsit, mert nővéremet szeptemberben műtötték endometriózissal, és ő 5 éve próbál teherbe esni. Lehet ez örökletes?

2015. okt. 14. 17:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Én sem varom.Lehet hogy korán teszteltél.Én pénteken fogok.Örökletes dolgokkal nem vagyok képbe.
2015. okt. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Én is pénteken vagy szombaton fogok tesztelni. Neked ez hányadik próbálkozós hónap? Vannak tüneteid?
2015. okt. 14. 18:11
 3/28 anonim ***** válasza:
Nekem okt. 3-án volt peteérésem, a ciklusom átlagosan 25 napos. Nekünk is első próbálkozós hónap. :) Hétfőn délelőtt voltak menses szerű görcseim, de kb. fél óráig. (Elvileg ez lehetett a beágyazódás?) Azóta semmi. Egyéb tünetem nincs.Nem tudom, mikor kellene tesztelni, ha 28 napos lenne a ciklusom, akkor jövő keddre, ha a 25 napot nézzük, akkor szombatra nem várom. Elvileg jövő szerdát beszéltük meg a férjemmel, ha addig nem jön meg, akkor csinálunk tesztet.
2015. okt. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Lehetett a menstruációs görcs-szerű beágyazódási tünet. Itt egy jó kis oldal, ahogy naptárszerűen láthatod, mikor lehetett a beágyazódás, az ovu és mikor tesztelhetsz először: [link]


Én is ez alapján kalkulálok. Drukkolok Neked is. :) Vannak már tüneteid?

2015. okt. 14. 19:20
 5/28 A kérdező kommentje:
Bocsánat, írtad, hogy egyéb tüneted nincs.
2015. okt. 14. 19:21
 6/28 anonim ***** válasza:
Sziasztok!én holnapra nem várom.de aajna az utóbbi ciklusaim alapján hétfőtől nem várom vasárnapig...nem tudom mikor kellene ciklus.hu 15öt ír.2,5éve próbálkozunk ez az első gyógyszeres hónapom,úgyhogy lehet még ez os bekavar..de megfogadtam,hogy türelmes leszek és nem tesztelek vasárnapig.
2015. okt. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Tudom, nehéz kivárni a megfelelő napig, én is 3 tesztet ellőttem, hiába. Most várok péntekig minimum. Ciklus.hu szerint, nekem is 15-én kell, hogy megjöjjön... Sajnálom, hogy már ennyi ideje próbálkoztok, én nem tudom, hogy viselném, ha nem jönne össze pár hónapon belül, mert akkor nagy az esélye, hogy nekem is endometriózisom van, azzal meg nő az esély a meddőségre.
2015. okt. 14. 20:22
 8/28 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap kellett volna megjönnie,egyenlőre semmi....én is holnap tesztelek ha addig nem jön meg,a derekam fáj,néha a hasam is,tipikus meg fog jönni jelek :)
2015. okt. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nagyon drukkolok!!! Írd meg kérlek mi lett az eredmény. :)
2015. okt. 15. 11:35
 10/28 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező.

Olvasom a válaszodat h, nm tudod h ,h birnád ki ha pár hónapon belül nm jönne a gyerek ez még nm sok idő lenne.....

Gondold el én 5-éve várom a csodát.


Bocsi h nm a kérdésedre fálaszoltam.

2015. okt. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!