Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kik azok, akik október 15-16-á...

Kik azok, akik október 15-16-ára "nem várják"?

Figyelt kérdés
Nekünk párommal ez az első próbálkozós hónapunk. Pé-m október 1-2-án lehetett, előtte is, és alatta is együtt voltunk. Az elején furcsa érzés volt a méhemben, de kb 1 hete nincs kifejezettem terhes tünetem. Néha enyhén szurkál a petefészkem, és mintha a méhemben is furcsa érzés lenne. Cicim is enyhém fáj, inkább csak érintésre. Hányingerem is enyhe szokott lenni, és esténként. Lehet ezeket csak beképzelem. Tesztet csináltam tegnap 10-es erősségűt, de negatív lett. Félek kicsit, mert nővéremet szeptemberben műtötték endometriózissal, és ő 5 éve próbál teherbe esni. Lehet ez örökletes?

2015. okt. 14. 17:55
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Ne legyél, minden rendben lesz. Drukkolunk!! :)
2015. okt. 16. 20:52
 22/28 A kérdező kommentje:
Nekem ma megjott :(
2015. okt. 17. 10:17
 23/28 anonim ***** válasza:
Sajnálom!nekem ma reggel pozitív lett a tesztem!(6os)
2015. okt. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nekem is, tegnap este. Ne légy letörve, ez még csak az első hónap volt! :) (3-as voltam!)
2015. okt. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Aranyosak vagytok. Uj honap uj lehetoseg. ;) Nektek szivbol gratulalok es kellemes babavarast kivanok!!! Jo volt egyutt izgulni.
2015. okt. 17. 16:02
 26/28 anonim ***** válasza:
Mármint nekem is megjött, nem a tesztem lett pozitív. :) (3-as)
2015. okt. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
8as vagyok,ma nekem is megjött.... Viszont ma irtam alá egy munkaszerződést,ami megváltoztatja az életemet :) ez nyugtat csak...
2015. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as! Elnézést a félreértésért, sajna, akkor tovább kell izgulnunk. Veled is kedves 8-as, de gratulálok a munkádhoz. :) Elhatároztam, hogy a következő hónapban 100%osan mindent bevetek. Mérem az ébredési hőmet, szedem az Elevitet, Pé. után iszom a palástfű teát. Hátha lökök egy nagyot az esélyeimen. :) Nektek is ajánlom!
2015. okt. 17. 19:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!