Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Annyira aggódok. Csatolom a...

Annyira aggódok. Csatolom a görbémet is. Szerintetek beágyazódás lehet?

Figyelt kérdés

[link]


tegnap halvány barnázás, ami a bugyiig nem jutott el csak wc papírig, ma reggelre halvány rózsaszín folyás ami szintén nem jutott el a bugyiig. Mit gondoltok beágyazódás lehet? Jövőhét csütörtökre (15ére) nem várom. Lenne még majd egy hetem, ugye ez nem menstruáció? Nekem soha de soha életemben nem kezdődött még barnázással. Eddig még soha nem voltam terhes de barnázást sem tapasztaltam soha ennyivel mensi előtt



2015. okt. 9. 14:37
 1/3 whitelady1 ***** válasza:

Szerintem ne ijedj meg nekem is ilyen volt :) És mégis pozit teszteltem :) Drukkolok


[link]

2015. okt. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy biztatsz :) de megnyugodni csak akkor fogok ha lesz egy pozitív teszt a kezemben :) eddig mind negatív de nem tudom mit várok egy héttel nem várt előtt... a türelmetlenség nagy úr
2015. okt. 9. 14:59
 3/3 whitelady1 ***** válasza:
Ha holnap reggel magas a hőd akkor csinálhatsz egy tesztet :) Én a 10. dpon halvány pozit teszteltem. Ajánlom a Rosmannos Facelle kazettás tesztet ;) Első voltam
2015. okt. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!