Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pl. nem védekeztem és nem...

Ha pl. nem védekeztem és nem akarok teherbe esni, akkor végigidegeskedem a mensiig levő időt, vagy forró vízben ücsörgök, akkor mekkora eséllyel nem leszek terhes?

Figyelt kérdés
mert ezek elvileg nehezítik..
2015. okt. 16. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Védekezz.

Vagy esemény utáni gyógyszer.

Amiket írtál, azok hülyeségek.

2015. okt. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 manó1235 ***** válasza:
Úristen, jó sok eszed lehet már ne haragudj. Ezel elvileg nehezítik? Gondolkozz kérlek, ha tényleg beválnának nem kellene abortusz, esemény utáni vagy fogamzásgátló tabletta mert mindenki ezeket csinálná hogy ne essen teherbe. Ha nem védekeztél, nagy az esély rá, hogy teherbe estél... ilyen egyszerű. Főleg ha beléd ment az "anyag", akkor még valószínűbb.
2015. okt. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
atyaisten...
2015. okt. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem védekeztetek, akkor egy lehetőség van, 72 órán belül el kell menni esemény utáni tablettáért a nőgyógyászhoz.

Ez a nemkívánt terhességtől megvéd, de az esetleges nemi betegségektől nem!

Legközelebb légy okosabb!

Az általad felvázolt módszerek nem jelentenek megoldást, ettől még ugyanúgy lehetsz terhes, ücsöröghetsz a forró vízben ameddig akarsz vagy idegeskedhetsz, ettől max. valami fogyatéka vagy betegsége lesz szerencsétlen magzatnak...

2015. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is védekezz, de kérlek menj biztosra, köttesd el magad... Ne szaporodj, könyörgöm!!!! Sohasem...
2015. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Te nem vagy normális.:D

Ha ez igaz lenne, akkor nem sok gyerek születne.:D

Mert egy normális ember mindennap fürdik vagy tusol legalább 1X.:D

Ha nem akarsz teherbe esni, akkor védekezz. Vagy ne is szxelj. :D

2015. okt. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha az a gyerek meg akar foganni, a forró fürdő ellenére is meg fog...

Ha a fejed tetejére állsz, akkor is...

2015. okt. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi nem terveztük igazából a babát, de nem is tettünk ellene sokat. Mivel kb. másfél éven keresztül nem estem teherbe, semmit nem csináltam másképp, nem óvtam magam. Ugyanúgy emelgettem, fát hordtam, fát vágtam, még tornázni is elkezdtem, forró vízben tusoltam, mivel alapból fagyos vagyok, idegeskedtem is mert voltak problémák... Hamarosan megszületik a babánk, teljesen egészséges :)
2015. okt. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!