Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt kimutatja a...

Ovulációs teszt kimutatja a terhességet?

Figyelt kérdés

2 hete komoly hangulatingadozásaim vannak. Mivel már van egy 2 éves kislányom egyből arra gondoltam, hogy terhes vagyok.

Ma viszont tévedésből terhességi teszt helyett ovulációs tesztet vásároltam.

Tudom hülyén hangzik, de csak levettem a polcról és nem olvastam el mi is van ráírva.

Otthon vettem csak észre, hogy elnéztem.

Két tesztet csináltam meg és mind a kettő pozitív lett.

Jelentheti ez azt, hogy terhes vagyok?



2015. okt. 19. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az lh teszt egész ciklus alatt kétcsíkos, mert lh mindig van a szervezetben, önmagában nem jelent semmit. Jóstesztként a ciklus végén szokás használni, de kizárólag sorozatban, pl. úgy hogy a nemvárt előtt egy héttel elkezdesz teszteni minden nap és erősödik a második csík, akkor lehet gyanakodni.


Hol tartasz amúgy a ciklusban? Szerintem vegyél hcg tesztet és ismételd meg a tesztelést.

2015. okt. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Közepén járok.
2015. okt. 19. 11:26
 3/5 A kérdező kommentje:
De valóban az a legbiztosabb hogy vásárolok egy rendes tesztet és akkor minden kiderül.
2015. okt. 19. 11:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a közepén jársz, pláne inkább az ovut jelzi. :)
2015. okt. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
amikor babát terveztünk és a terhességi teszt még korai lett volna,akkor én direkt ovulációs tesztet használtam. nálam kimutatta a terhességet.persze csak akkor hittem el amikor a terhesteszt is azt mutatta. majd írd meg mi az eredményt.. lehet nem csak ovut jelzett..
2015. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!