Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert pozitiv az ovu tesztem...

Miert pozitiv az ovu tesztem menzesz elott 3 nappal?

Figyelt kérdés
Ma vettem 15 ovu tesztet. Hozzateszem,soha nem hasznaltam meg de most kivancsisagbol teszteltem. Pozitiv. De miert? Szombaton kellene/nem kellene megjonnie. Most van a peteeresem? Akkor meg sem jonne szombaton.
2015. okt. 21. 21:47
 1/6 anonim válasza:
Hát én megmondom őszintén ovu tesztet még nem próbáltam, de sokat olvastam róla, sőt már online kalkulátorok is vannak erre. Viszont az biztos, hogy nem napra pontos az ovuláció (akár teszttel, akár kalkulátorral mérve,)az is lehet, hogy nem fog megjönni, főleg, ha a szervezeted változik és ő már tudja, hogy most ki fog tolódni, de te még nem. Mint ahogy a menstruáció sem számolható ki mindig napra pontosan, úgy az ovu sem. Vagy pedig hibás a teszt.
2015. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hány naposak a ciklusaid?

Mikor csináltad a tesztet?

Alap esetben délután kell tesztelni, úgy, hogy előtte 2 órán át nem iszol és nem pisilsz.

De az ovu tesztet szokták jóstesztként is használni, ilyenkor reggeli első pisiből kell tesztelni, és kb 5 napon át figyelni, hogy erősödik-e a csík, mert az utalhat babára, de természetesen nem 100%...

Képet tudsz feltenni? Mert egyébként pozitívnak csak az számít, amikor a két csík egyforma erősségű, vagy a tesz csík még erősebb is a kontrollnál.

2015. okt. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz, de eddig meg ilyen nem volt. Marmint hogy kitolodjon :) lehet hogy pont most fog megtortenni,mikor eloszor hasznalok ilyet? :) kitudja... viszont sokat gugleztam most.. Az ovu tesztet jostesztnek is lehet hasznalni? Levagyok maradva,bar ezek szerint mutathat terhesseget is. De azert a terhessegi tesztben jobban bizom :)
2015. okt. 21. 22:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Ugyanolyan erossegu. Egyebkent meg is lepodtem, mert eloszor nem latszott semmi es kb 2 perc mulva erosodott be. 30 napos ciklusaim vannak. Ma mar nem tudok kepet feltolteni. A tesztet egyebkent egy oraja csinaltam,csak ugy spontan.
2015. okt. 21. 22:08
 5/6 anonim ***** válasza:

mert nem mindenkinek van pont ciklus közepén az ovuja :-D

és mert létezik extra ovu is - pl egy jó szex után :-D

2015. okt. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem várt előtt egy nappal ovu tesztet csináltam és full pozitív lett álltam előtte hogy ez most mi?? És utána olvastam hogy jóstesztként is használják és másnap a rendes terhességi tesztem halvány pozi lett!! :-)
2015. okt. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!