Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet, hogy az egyik...

Hogy lehet, hogy az egyik teszt pozitív a másik meg negatív?

Figyelt kérdés
Ugyan azt a fajtát használtam. Vasárnap egyértelműen pozitív lett időn belül, majd kedden csináltam másikat az is pozitív lett, bár lassabban jött ki rajta a csík de rózsaszín volt. A mai pedig totál negatív. A hőm töretlenül fenn van a mensim már egy hete késik. Mit gondoltok?

2015. okt. 22. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden teszt reggeli első pisiből volt? Ha igen, akkor jó lenne nézetni vérből hcg-t, azt nem befolyásolja a töménység, mint a pisitesztnél.
2015. okt. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel 2teszt pozitiv es egy negativ.

Gondolom az utolso "negateszted" hibas volt tesztelj megegyet az mar ujra potiv lesz szerintem.

2015. okt. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Majd szombat reggel csinálok egy másik faját, de egyébként kedden megyek vérvizsgálatra az már biztos lesz. Tüneteim is csak annyi, hogy evés után ég a gyomrom nagyon, valamint esténként fáj a derekam, puffadok és olyan érzésem van hogy mindjárt megjön.
2015. okt. 22. 12:01
 4/6 A kérdező kommentje:
A szombat reggelni clearblue plusz pozitív lett. Eléh halovány ugyan
2015. okt. 25. 17:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Clerbluebol ajánlatos a digitalist hasznalni.qz mar kiírta volna a +melle a hetet is .

Igy hogy halvány halvány de lehet nem is ketelyes

De ha halvány es megis jol lathatob illetve szine is van az akkor is pozitiv!

2015. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tolsd fel kepet rola ha tudsz!
2015. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!