Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan dolgozzam ezt fel? Ma...

Hogyan dolgozzam ezt fel? Ma reggel kellett volna a "cuccot" bevinnem spermavizsgálatra, de a párom nem tudott produkálni.

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 09:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
4%

Nevetséges a párod.

Miért nem segítettél neki?

2010. márc. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Én segítettem,szerintem nem rajtam múlt.
2010. márc. 17. 09:21
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg stresszelte hogy nem szerelemből vagytok együtt hanem a "cucc" miatt.Kicsit lehetne emberségesebben hozzáállni,ez nekik sem egyszerű ám.
2010. márc. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%
Óóó, majd mindjárt megsajnálom. Milyen szar lehet neki, el kell élvezni a nemes cél érdekében. A nőknek kicsit más dolgokat kell elviselni, bocs, nem tudom sajnálni...
2010. márc. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Miért?Nekem egyszerű? 2 éve várom a csodát,rengeteg gyógyszert beszedtem,1 év alatt két műtét,a második műtétnél a jobb oldalamat teljesen kipakolták.Nekem kellene megértőnek lenni?
2010. márc. 17. 09:32
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
Szia!Én nagyon meg tudom érteni!!!Nem minden pasi egyforma!!!Amikor az én férjemnek kellett produkálni,Ő is nagyon stresszes volt!Én segíteni akartam,de még itthonról is elzavart:(((!Hidd el ez nekik is nagyon gáz!Főleg első alkalommal!Mikor másodjára kellett vinni ,talán egy kicsit jobb volt a helyzet!
2010. márc. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
67%
Ilyen hozzáállással akarsz tőle babát? ELhiszem h rossz,sőt borzasztó,hogy miken mentél keresztül,de azért nem kéne ennyire lenézni őt.Nem ment,biztos lelki oka volt,ha még cseszegeted,jobb lesz?
2010. márc. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
62%

Igen, neked kellett volna megértőbbnek lenni. Mégis, mit gondolsz, miből van a férjed? Emberből van ő is, és parancsra nem tud elélvezni. Neked talán menne, ha kötelező lenne, és a férjed ott toporogna körülötted, hogy "na, összejött már, összejött már? Miért nem tudsz elélvezni? Ennyit se tudsz megtenni a kedvemért?" Ez nem éppen vágyfokozó helyzet...


Én már végigcsináltam ezt a férjemmel, amikor babát akartunk, és SOSE jött össze neki, amikor kellett volna. Hiába csináltuk akármeddig, egyszerűen nem sikerült, és a végén lelankadt. Én sokat sírtam, neki meg sorozatban nem jött össze hetekig, akármennyi kihagyás volt előtte. Csak akkor rendeződött a helyzet, amikor beláttam, hogy ő se követel tőlem orgazmust minden szeretkezéskor, és az együttléteinknek nem eredményességet kellene produkálni, hanem szeretni kellene a másikat, akár van orgazmus, akár nincs.


És ekkor - csodák csodájára - sikerült neki. Akkor, amikor nem követeltem tőle semmit, csak szerettem.


Lelki oka van annak, ha nem sikerül. Minél inkább teljesítenie kell, annál kevésbé tud teljesíteni. Ha erőlteted, később még fel se áll neki. És minél több kudarc éri, annál kevésbé fog tudni teljesíteni legközelebb.


Lehet itt pattogni meg ujjal mutogatni a másikra, de egy szerető feleség átölelte volna a férjét és megvígasztalta volna. Már bocs. :-(

2010. márc. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis statisztika a fogamzás esélyéről a tüszőrepedés napján és az azt megelőző napokban:

Tüszőrepedés napján 33%

egy nappal előtte 31%

két nappal előtte 27%

3 nappal előtte 14%

4 nappal előtte 16%

5 nappal előtte 10%


Forrás:

Czeizel Endre: Születésünk titkai


Mi ovu előtt két nappal reggel, és ovu napján késő éjjel voltunk együtt. Nem tudom, melyikből fogant a babánk aznap, de fiú lesz.


36h km

2010. márc. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
67%

Lemaradtam valamiről és a kérdező írta volna, hogy ott állt, pattogott, nem volt megértő???

Én úgy értelmeztem, hogy segíteni is próbált neki.

Szóval ti itt miről beszéltek???

2010. márc. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!