Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki aki előváladéktól lett...

Valaki aki előváladéktól lett terhes?

Figyelt kérdés

Ismertek ilyen esetet mint pl. az enyém? A következő történt..

Tudom nagyon jól, felelőtlen vagyok. Tisztába vagyok azzal, hogy egy kis előváladéktól is teherbe lehet esni.De a barátommal ahogy kibontottuk a gumit lelankadt és ez volt 2x-3x egymás után. Mivel nagyon ideges volt és szégyellte magát ezért úgy döntöttünk gumi nélkül csináljuk, Ő azt mondta, hogy neki nem szokott előváladéka lenni.. én pedig mindenképp azt szerettem volna elérni hogy ne érezze magát rosszul és hogy nincs vele baj, és ezér elkezdtük csinálni de nem ment el. Pedig nagyon jól tudom azt is, hogy még Ő se tudhatja van e előváladéka vagy sem és ennek ellenére mégis bele mentem ebbe az egészbe. Általában 22 naposak a cikulusaim, utolsó menstruációm: szeptember 28, az aktus október 4-én történt, ha jól tudom még a dátum is arra utal, hogy nagy eséllyel lehetek terhes terhes. Viszont vannak akik így "védekeznek" hónapokon, éveken keresztül és semmi.. és elég fiatalok vagyok, a barátom is és azt olvastam így még nagyobb az esély mert egy fiatal spermája termékenyebb. Most akkor lehet terhes vagyok? :( Holnap veszek tesztet, legalább 2öt. De előtte muszáj túlélnem ezt az éjszakát.

Véleményetek? Vannak olyanok akik megszakításossal védekeztek sokáig és amikor eljött a gyerekvállalás ideje egyből vagy rövid időn belül sikerült Nekik?

Ne bunkózzatok :( tudom, hogy buta vagyok!! De ez velem a baj, mindig csak jót akarok mindenkinek és én iszom meg a levét..



2015. okt. 23. 20:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Mi a párommal kb. 2 éve megszakítással védekezünk, és még nem lett belőle baba. De előtte is voltam mással így, abból sem lett baj.

Nagyon kicsi az esélye szerintem nálad is, vegyél tesztet, az megmondja, hogy mi a helyzet, ha eltelt a megfelelő idő az aktus óta.

Addig próbálj megnyugodni, nekem is szinte mindig pontosan jön meg 28 napra, de néha előfordult párszor 1-2 hét késés is, de az sem baba miatt volt, csak a stressz okozta általában. Nem volt mostanában valami stressz az életedben?

2015. okt. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
17%
Jaj, szegénykének lelankad a farka az óvszertől, ójaj. Tablettáról, spirálról, pesszáriumról hallottatok-e már?
2015. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
Szia. Mi 3 évig voltunk együtt megszakítással(nem lett volna gond ha becsúszik a baba) és most 5 hónapja babáznák de nem jött még eddig össze. De tényleg kéne védekeznetek valamilyen módon. Tabletta?
2015. okt. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt hogy mi is realtív fiatalok vagyunk :)
2015. okt. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Na.. relatív akart lenni :D
2015. okt. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Jelen!

Nekem megszakitas mellett fogant meg a kisfiam...

2015. okt. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

8-9 hónapig voltunk együtt megszakításosan, mikor már nem lett volna gond, ha becsúszik, utána az első éles hónapban megfogant a babánk.


Ha ekkora gond, hogy bevsúszik, és tisztában is vagy mindennel, miért nem választottatok valamilyen védekezési formát? Jól írták előttem, nemcsak a gumi létezik.

2015. okt. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"De ez velem a baj, mindig csak jót akarok mindenkinek és én iszom meg a levét.."


Ez nem az a helyzet, amikor jó fejnek kell lenni:S


Életek múlhatnak ilyen felelőtlenségeken.


Ha szerencsétek lesz, megúszod, de a megszakítást felejtsd el!

2015. okt. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Két hónap alatt lettem terhes, mert Ő nem tud óvszerben szexelni. Persze, előtte, mikor próbáltam neki mondani, hogy nem biztonságos ez így, akkor én voltam a buta és aki nem figyelt biosz órán, ő jobban tudja. Ne higgy neki, mert te jársz pórul. Kérj gyógyszert vagy gyűrűt a nőgyógyásztól.
2015. okt. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat Mindenkinek!

Ma csináltam egy tesztet és negatív, tudom ez még nem jelent semmit de az aktus óta eltelt 20 nap és már kb. 3-4 napja késik.

De én buta siettségembe kicsit hozzá értem az érzékenységi ponthoz és kicsit meghajlott miközbe az edénybe tettem a pregimax plus tesztet... remélem ez nem nagy gond és nem lett így hamis az eredmény.

2015. okt. 24. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!