Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki aki előváladéktól lett...

Valaki aki előváladéktól lett terhes?

Figyelt kérdés

Ismertek ilyen esetet mint pl. az enyém? A következő történt..

Tudom nagyon jól, felelőtlen vagyok. Tisztába vagyok azzal, hogy egy kis előváladéktól is teherbe lehet esni.De a barátommal ahogy kibontottuk a gumit lelankadt és ez volt 2x-3x egymás után. Mivel nagyon ideges volt és szégyellte magát ezért úgy döntöttünk gumi nélkül csináljuk, Ő azt mondta, hogy neki nem szokott előváladéka lenni.. én pedig mindenképp azt szerettem volna elérni hogy ne érezze magát rosszul és hogy nincs vele baj, és ezér elkezdtük csinálni de nem ment el. Pedig nagyon jól tudom azt is, hogy még Ő se tudhatja van e előváladéka vagy sem és ennek ellenére mégis bele mentem ebbe az egészbe. Általában 22 naposak a cikulusaim, utolsó menstruációm: szeptember 28, az aktus október 4-én történt, ha jól tudom még a dátum is arra utal, hogy nagy eséllyel lehetek terhes terhes. Viszont vannak akik így "védekeznek" hónapokon, éveken keresztül és semmi.. és elég fiatalok vagyok, a barátom is és azt olvastam így még nagyobb az esély mert egy fiatal spermája termékenyebb. Most akkor lehet terhes vagyok? :( Holnap veszek tesztet, legalább 2öt. De előtte muszáj túlélnem ezt az éjszakát.

Véleményetek? Vannak olyanok akik megszakításossal védekeztek sokáig és amikor eljött a gyerekvállalás ideje egyből vagy rövid időn belül sikerült Nekik?

Ne bunkózzatok :( tudom, hogy buta vagyok!! De ez velem a baj, mindig csak jót akarok mindenkinek és én iszom meg a levét..



2015. okt. 23. 20:01
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Amúgy elég stresszesek a napjaim, új munkahely, első "igazi" kapcsolat, és mostanába kezdtem el akítvabb nemi életet élni szóval remélem csak a stressz miatt késik
2015. okt. 24. 10:56
 12/18 florszi ***** válasza:
Hát nem tudom.. esély mindig van a terhességre főleg ha nemi életet élsz. Amikor én össze kerültem a párommal 16 voltam ő 21 két éven keresztül megszakításossal védekeztünk soha nem volt semmi baj volt hogy akár naponta 2-3x is és tényleg semmi. Utána fél évig szedtem gyógyszert de aztán letettem róla mert elég sokat híztam tőle utána ugyan úgy megszakításossal csináltuk és tavaly november végén döntöttünk úgy,hogy jöhet a baba, én 20 ő 24 és februárba volt az utolsó mensim. Most per pill 21 vagyok ő még mindig 24 :D és nem sokára érkezik a csöppségünk :D De például barátnőmék is megszakításossal csinálták,fél évig semmi utána terhes lett és nem élvezett belé csak az elő váladék. igazából szerintem ez sok minden függvénye is. Na meg ott nem garantált az sem ,hogy időbe kihúzza... Veszélyes játék,de én azért mertem bevállalni mert megbeszéltük az elején ha be is csúszik megmarad ő mellettem lesz egyikünk sem az abortusz híve . De szerencsére nem véletlen babó lett hanem tervezett :D szóval szerintem ezeket a dolgokat akkor érdemes bevállalni ha az elején letisztáztok mindent. Ahogy mi is tettük.
2015. okt. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Gratulálok a babához! :)

Nagyon remélem hogy nem mutatott nekem hamis eredményt a teszt.. :( mert azóta se jött meg. Én is szeretnék majd egyszer babát. De nem most.. :/

2015. okt. 25. 13:15
 14/18 florszi ***** válasza:
köszi szépen :) de a lényeg h nyugodj meg mert ha rá stresszelsz annál rosszabb lehet ez miatt is késik a mensid. :) de minden esetre azért majd tesztelj még egyet ha nem jönne meg mondjuk egy héten belül .:) Remélem te is olyan szerencsés leszel mint én :D
2015. okt. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Ez a teszt is negatív lett.. de én már ezeknek a teszteknek se hiszek mer olvastam olyat hogy volt akinek 6 hetesen is negatívat mutatott

Nagyon félek...

2015. okt. 27. 23:29
 16/18 anonim ***** válasza:
Nyugi, lehet, hogy átálltál hosszabb ciklusra, és csak mostanában kell megjönnie. Még egy hetet adnék neki. Illetve kérnék egy időpontot az orvosnál jövő hétre, hogy megtudjam, miért nem jön meg. Legalább utána biztosat fogsz tudni.
2015. okt. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

jólvan, egy hét múlva újra tesztelek..

remélem addig megjön.

:( aztán ha nem akkor soron kívül betoppanok, nem érdekel ha lecsesznek, mer nem kapnék jövő hétre időpontot

2015. okt. 28. 11:33
 18/18 A kérdező kommentje:
Tegnap megjött :)
2015. nov. 3. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!